2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Kızlar bana dua edin test yaptırmaya gidicem birazdan. Gece boyu rüyamda bir türlü test yaptırmaya varamadım. Gittim gittim hastaneye ulaşamadım. Çok korkuyorum 🙈 inşallah güzel bir sonuçla haber veririm size ❤️
Kız sen yine iyisin ben gece boyu gebelik testi yapamadım ya 🤭🤭🤭 en azından hastaneye çabalamışsın ben tuvalette çabaladım durdum 😅😂😂😂 pozitif haberini alırız inşallah 🐣❤️🙏

Bence bu da pozitif daha önce böyle silik çıkıp birgün sonra koyulaşan çok oldu
Benim de 9. Günüm ama benim transferim 21 Aralık sabahtan yapıldı eğer senin ki akşama doğru falan yapıldıysa aradaki çok az netlik farkı ondan da olabilir
Yaaa benim transferim 21 Aralık öğleden sonra 4te yapıldı. Testi biraz önce tekrar kontrol ettim biraz daha koyulaşmış 🙏😢

Selam kızlar 25 inde kanda pozitif öğrendim ancak 2 ocakta kontrolüm sanki hamile değilmişim gibi geliyor bi garip ara ara kaşık batmalarım oluyor sizde var mı belirtiler

Merhaba canım bende de acayip bel ağrısı olmuştu dün genelde yatarak geçirdim elhamdülillah şiddetli halı geçti ara ara bel ağrım oluyor canım. Buradaki gebe arkadaşlardan da senin anlattığım tarz ağrıları ifade edenler vardı. Benimde bugün 9. Günüm canım pazartesi günü inşaallah ogrenicem bende 🤲💐
İsallahh sonuçlarimiz güzel olur bebisslerimiz sımsıkı tutunmustur biE bnmmde pazartesi ama dayanamayacam herhalde testi yapacam

Canimmm Allah’ın izniyle bebeğin yerleşiyordur 8.günde test yapanlar bar aslında ama yine de sen bilirsin 🙏🤲🏻💓 birde belirtiler kacinci günde basladi
2inci ve 3 üncü gün sırtimin ortasında ağrım oldu 4 5 inci günlerden sonra da kaşık bel bacak hep oldu kızlar ben hiç yatmiyorum belki de ondandır yani iş yapmıyorum ama çok da yatmiyorum belkide ağrılar bundan yada ben adet zamanı da böyle olurum o yüzden sevinemiyirum allahimm guzell sonuclandir en zoru bu beklemek rabbim guzel eyler🤲🤲🤲🥰🥰 geçmiyor vakit

Bende uyuyamayıp test yapanlardanım 9. Günüm ama çok silik çıktı pozitif olma ihtimali var mı 😔 acaba geç mi tutundu
Ayyy tebrik ederim 👏🏻👏🏻 silik falan değil yaa bizim için net bi çizgi o 😁 bende sonra test yapıp benden önce öğrendin 😄😄
İnşaallah canım aminnn 🤲 bende sabirsizlanmaya başladım ne yalan söyleyeyim. 9. Gün artık gidip kan veresim var.
Hadi sende istiyorsun git bi kan ver rahatlayalım hep birlikte 😄😄

Kızlar bana dua edin test yaptırmaya gidicem birazdan. Gece boyu rüyamda bir türlü test yaptırmaya varamadım. Gittim gittim hastaneye ulaşamadım. Çok korkuyorum 🙈 inşallah güzel bir sonuçla haber veririm size ❤️
Kaçıncı günün canım ? Evde test baktın mı ? Bilinç altı o normal

X