2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Benim bugün testim pozitif çıktı düşük ama pozitif canım inşallah sendede belirtin pozitif olur ben şuan bel ağrısı ve bacak sızlaması geçiyorum ilk kez bukadar şiddetli adet olucakmılım gibi
Ayy aynı bende bu haldeyim inşallah bende pozitif alırım ya çok korkuyorum

Kuzum valla giremiyorum eskisi gibi hem işlerim yoğun hemde akşamları uyuyup kalıyorum. 2 gündür de bulantılarım başladı o yüzden aktifliğimi kaybettim
Benimde bir kaç gündür bulantım var. Ama bu sabah çok fena bulantım oldu sonra gün boyu hafifledi. Ve her gün öğle uykusu yapıyorum, yoksa dayanamıyorum yorgunluktan.

Tebrikler Darısı bizlere Belirtin var mıydı canım

Değer bence iyi canım. Benimde öyle çıkmıştı ilkinde. Ne güzel ayy darısı bana

Önemli olan artışı canım. Ama değer kötü olarak algılama güzel olacak Allahın izniyle
Haftaya cuma günü tekrar gel dediler ara çok fazla ama işte almanyada işler türkiyeden darklı kadın doğum doktoruma gitsem yer farklı aynı yerde verilmesi gerekiyor . Şimdi oda kafamı karıştırr. Bekliyeceğim artık 5 senedir bekliyorum 5 sene 3 opu 7 ci embriyo transferim ilk kez allahım pozitif görmeyi nasip etti . Şükürler olsun inşallah güzel artar katlaya katlaya gider

Ya benimde bugün böyle çok hafif ağrılarım oldu varla yok arası gibi ssimdide sizin dediginiz gibi gobegim agriyo boyle tam ortasi hafif sanki nasil desem degisik bi agri
Vallahi benimde öyle oldu bir kaç gün devam etti o ağrı yerlesme kanaması falan yaşamadım hala belli birşey de yok gerçi bende bidaha kan vercem 15 gün sonra keseye gidicem. Yolumuz uzun daha bakalım. Sizin kaçıncı gün

canım hafif başladı ve arttı. sende de mi öyle oldu?

şimdi iyi biraz. dindi gibi
Benim çay kahve yoksunlugundan dolayı olmuştu canım. Kan sulandırıcı kullanırken doktora danışmak gereken ağrı ani başlayan şiddetli baş ağrısı bu yüzden sordum canım yani korkmana gerek yok. Ama ağrın geçmezse doktoruna yada hemsirene danissan iyi olur canim geçmiş olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…