2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Kızlar merhaba. Dün opudan sonra reglimin 2. Günüydü ve zolonex iğne vurdu doktorum martta transfer dede bu iğne ne işe yarar çok canım yandı bu iğneyi olan var mı ?

Kızlar size bir şey soracağım bana iki gündür özellikle geceleri felaket bir üşüme geliyor yorganın altında titriyorum ev çok sıcak olmasına rağmen. Böyle 5-10 dakika falan sürüyor ama böyle baya titriyorum buz gibi oluyorum falan. İlaçlar mı yapıyor sizde bu durum yaşayan var mı

Bende olmuyor canım. İlaçlar yapmaması gerekiyor diye düşünüyorum ama tam cevabını bilmiyorum canım

Agır tasımak rahmi kasıyor. Özellikle ilk uc ay agır tasımayın. Bir kilodan fazla tasımayın. İns birsey olmaz ama yeni transfer olmussunuz sonucu ogrenene kdr ev işi supurme egilme kalkma dahi yapmasanız cok iyi olur.

Bana da oluyor bi üşüme geliyor bi çok sıcak geliyor aynı dediğin gibi 5 10 dk baya baya üşüyorum ben fitil ve duphaston kullanıyorum ilaç olarak ilaç yapmıyor bence çünkü son 2 3 gündür oluyor bende

canm şişlide değilim ben

Cevap verdiğiniz için çok teşekkür ederim. Düne kadar hassas davranıyordum bugünde yatiyorum arada yürüyüp geri yatıyorum nasibimde ne varsa o olacak elbette ama olumsuz birşey olacaksa dahi sebep olmak istemiyorum. Gerçekten bel ağrısı olunca çok üzüldüm e korktum. Hayırlısı olsun. 1 ocakta belli olacak inşallah herşey.

Bende duphaston yok mesela ama aynı durum bilemedim valla.

Canım benım ılk 2 transferımde belım hep cok agrıdı, korkma poztıfı olup olmamasıyla alakası yok.

Hatta bu sefer progestan ıgne basladıgı gun ıtıbarıyle agrımaya basladı transferden once.

Benımde dun gece cok fazla sırt agrım oldu uyandım uykumdan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…