2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Kızlarım bugün yine test yaptım 9. Günüm Eki Görüntüle 3360104 erken gebelik kopkoyu ama diğeri baya baya silik neden acabaEki Görüntüle 3360105 beyaz olan kaset testleri bugün yaptm ikiside silik ama sabah yaptgm erken gebelik çok net bundan önceki testlerim daha netti
Canim takilma bunu dedigin gibi biri erken gebelik testi digeri normel hayirli olsun insAllah saglikla kavusursun sknti yokk

Kızlarım bugün yine test yaptım 9. Günüm Eki Görüntüle 3360104 erken gebelik kopkoyu ama diğeri baya baya silik neden acabaEki Görüntüle 3360105 beyaz olan kaset testleri bugün yaptm ikiside silik ama sabah yaptgm erken gebelik çok net bundan önceki testlerim daha netti
Gayet ben burdayım diyor. Hayirli olsun tebrik ederim. Takılma koyuluklarina. Önemli olan kan ve süreçteki düzenli artışlar. Onu da görürsün inşallah 🤲

Hayırlı olsun ne mutlu size, bize de nasip olsun inşallah. Biri erken gebelik testi biri normal, siz de söylemişsiniz zaten, normal öyle çıkması.

Kızlar genital bölgemde ağrı hissettim ama sanki baskı gibi dikenler batıyor gibi sizde de oldu mu böyle birşey ? Korktum biliyor musunuz 😢

Kizlar transferime 7 gün var şuan yumurtlama dönemindeyim. Cinsel perhiz var mı ? Bize doktorum bir şey demedi ? Acaba yumurtalar ilaçlarla baskilaniyor mu ? Bilgisi olan aydınlatırsa sevinirim.
Estrofem kullanıyorsam yumurta baskılanır. Transfer sürecinde ben ilişki yasak diye biliyorum enfeksiyon acısından falan

Bu kaset testleri fazla dikkate alma çok kalitesiz bende hamilelilte başka testte belirgin pozitif görürken bunlarda çok çok silik çıkıyor. Bence erken testlerden devam et test yapmaya. Hayırlu olsun bu arada ☺️

Kizlarrrr bugün transfer günü hariç 2. Günüm yeni kalktım lavaboya girdim 2 3damla kan geldi neden acaba yaşayan var mi
Canım işlem yapılıyor ya onun ardından da gelmiş olabilir benim ilk günü çok küçük gelmişti doktor da gelebilir zaten işlem yaptık sonuçta diye bilgi vermişti bence kan sulandırıcıları bunun için kesme

Rabbim hepimize hayırlı zamanda nasip etsin inşallah 🙏 sizin betalarınız nasıl seyretti ?
İlk transferimde 6. Gün beta 14, 8. Gun beta 35, 10. Gün 41 çıkmıştı sonrasında düşüşe geçti. Bu transferimde de 7. Gun beta 0.2 çıktı doktor ilaçları bırak olmamış dedi

X