2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Kızlar dün geceden beri sağ kaşıkta sürekli bi batma var çok sık aralıkla oluyor böyle bişey yaşayan var mı normal mi onuda bilmiyorum

Kızlarım bugün yine test yaptım 9. Günüm Eki Görüntüle 3360104 erken gebelik kopkoyu ama diğeri baya baya silik neden acabaEki Görüntüle 3360105 beyaz olan kaset testleri bugün yaptm ikiside silik ama sabah yaptgm erken gebelik çok net bundan önceki testlerim daha netti
Ona takılma canım pozitif erken gebeliği göz önüne al. Benim 7.günüm bugün gene negatif çıktı erken gebelikte

Merhaba arkadaşlar bugun transferden sonraki 8. Günüm dün akşamdan bu yana belim çok ağrıyor . Hele azıcık fazla ayakta durayım. Sizlerde böyle birşey oldu mu ? Dün annem sağolsun beni düşünüyor ama durmuyor itiraz edince de morali bozuluyor kendini rahatsız hissediyor fırında sana da bize de ekmek yapacağım diye 5 koca ekmek yaptı . Biraz tepsiler ağır geldi indir kaldır yaptım kendisine de kıyamıyorum ondan mı acaba diye korkuyorum. Ağır kaldırılmamali diyorlar ama kg ne kadar 5 kg bile gelmezdi yada anca gelirdi bir tepsi. Yani zamansız işler yapılıyor inşallah sonunda üzülmem

Merhaba hanımlar bugün 4ncu ğunum hiçbir belirti yok sizler kaçıncı gundesiniz neler yapiyonuz merak ettim 🍀💓

Hayırlı Cumalarımız olsun canım arkadaşlarım. Rabbim her birimizin hayırlısıyla,sağlıcakla bebeğini kucağına almasını nasip etsin🤲🏻👼🏻🤰❤️

Eklentiler

• IMG_3226.jpeg
    IMG_3226.jpeg
    93,4 KB · Görüntüleme: 57
X