2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Kizlar ayin 11 inde transefer olmustum. Doktorum bana bi hafta sonra fln git kese gormeye dedi.suan adetime gore 5 haftalik gozuekuyoe acaba gitsem gozukur mu yarin yada cumartesi ne diyorsunuz
Adetime göre 5+3 de alttan bakıldığında küçükte olsa kese görülmüştü beta 787ydi. 5+6da da net şekilde göründü

Bende dün transfer oldum, sisli menorialde, ara ara adet sancisi oldu ama şu anda yok, 5 ocak test günüm.
Aynı hastaneden takipliyiz umarım güzel sonuçlar alırsınız transfer sonrası16.günümdeyim yarın takip kanı vereceğim betam en son 150 çıktı artmışsa sağlıkla inşallah sana süreçte neler yaptığımı yazarım belirtiyi şimdiden arama kişiden kişiye değişiyor benim belirtilerim oldu ama bu her pozitifi alan kişide olacak diye bişey yok

Kizlar transferime 7 gün var şuan yumurtlama dönemindeyim. Cinsel perhiz var mı ? Bize doktorum bir şey demedi ? Acaba yumurtalar ilaçlarla baskilaniyor mu ? Bilgisi olan aydınlatırsa sevinirim.

Bende çok merak ediyorum ama bir sakinlik de var 🫣 ilk transferde 7. Gün test yapmistim negatif gördükten sonra zaman geçmedi ağlamalar uzulmeler bir taraftan umutvariydim.bir taraftan tam bir hayal kırıklığı. Öyle olunca bu sefer test günümü bekleyecegim. Kaygılı bir yapım var. Aksiyona gerek yok. Zaten sonrasında umutlanacagim geride kalan bir embriyom yok şimdil
İsallhh güzel sonuçlar alacağız bugün komşumun gelini embriyolarin adına hatim indirmis o kadar mutlu oldum ki rabbim buyuk isallah hepimizin istediği olacakk🤲🤲

Kızlar bugün 5.gün embriyo transferi sonrası 12.günüm. bhcg 1524 çıktı. Doktor pozitif dedi 6 ocağa muayeneye çağırdı kese için. Allah hepimize kucağımıza almayı nasip etsin. Benim de tüm süreç boyunca ve hala daha adet olcakmışım gibi kramplarım sancılarım giriyor. 5. Gün silik pozitif çıkmıştı. Kaçda 40 çıkmıştı. 10. Gün 437 çıktı 12.gün de 1524 çıktı. Hızlı arttığı için ikiz olabilir dedi doktor. Çift embriyo transferi. Bakalım. Allah isteyen herkese versin kızlar
Hayırlı olsun kuzum 💕

Benim de transfer gününü saymazsak 7. günüm bugün. 3-4-5. günler gibi meme hassasiyeti, ayak üşümesi, kasık ağrısı gibi belirtilerim vardı ama şu 2 gündür hiçbiri yok. Belirtiler her gün hissediliyor mu sizlerde neler oluyor? Ben ne yazık ki transferin 2. günü beni çok çok üzecek bir olay yaşadım çok ağladım, üzüldüğüm şeye ağladıkça aklım içimdeki embriyoya gitti ağlarsam tutmaz diye bir de ona ağladım. Psikolojimiz alt üst ne yazık ki şu dönemde. 😢

Kızlarım bugün yine test yaptım 9. Günüm
IMG_20231228_100528.jpg
erken gebelik kopkoyu ama diğeri baya baya silik neden acaba
IMG_20231228_224552.jpg
beyaz olan kaset testleri bugün yaptm ikiside silik ama sabah yaptgm erken gebelik çok net bundan önceki testlerim daha netti

X