2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Merhaba canım şansa gördüm yorumunu :) ben de 22si cuma günü transfer oldum 5. gün embriyosuydu. Denemek için pazartesi gecesi yani transfer günü dahil 4.gün test yaptım sadece benim görebildiğim bir çizgi gördüm ogünden beri de her sabah yapmaya devam ediyorum gitgide koyulaşıyor çok şükür. kan tarihim 2sinde onu bekliyorum. Herkeste farklı tabi süreç kimisi çok daha geç görüyor testte eğer negatif görürsem de üzülmem erken olduğunu biliyorum dersen yap :) üzülüp kafaya takacaksan hiç yapma bence
Maşallah ne kadar erken görmüşsün ikinci çizgiyi inşallah bende görürüm bakalım niyet ettim yarım kan vercem ben 😁

Kızlar Günaydın
Bugün hayırlısı ile keseyi görmeye gidicem.Inanilmaz stresliyim.Kan testini 2 defa yaptırdım ilk test 11.gun 250 ikincisi 13.gun 650 doktorum değerler çok güzel tekrar yaptırmaya gerek yok dedi ama dünden beri içimi korku kapladı keşke bir test daha yaptırsaydim ya düzenli artmadiysa içim içimi yiyor.Dualarinizi eksik etmeyin nolur🙏
Gördünüz mü keseyi kaç haftalık inşallah herşey yolundadır

Maşallah ne kadar erken görmüşsün ikinci çizgiyi inşallah bende görürüm bakalım niyet ettim yarım kan vercem ben 😁
ben de hiç beklemiyordum çok şaşırdım ama hemen gösterdi kendini inşallah sağlıklı ilerler. Kan en sağlıklısı en güzelini yapıyorsun güzel haberlerle gel inşallah canım benim :KK36:

Canım ben ilk çocuğumda sıfır belirti varsı ama bunda belim ağrıdı gögsüm hassas kasıklarım ağrıyor. 5. Günüm idrarda baktım negatifti şimdi zamanımın gelmesini bekliyorum kan vermek için.
Cevap yazdıgın için çok teşekkür ederim.
Boyle telaslıyken bırının onemseyıp cevap vermesı cok degerlı.

Transfer sonrasında bu kada iğne ilaç neden kullanmak zorundayız acaba transferden sonra her şey normal bir gebelik seyrinde olur diyorlardı normalde ben 2 yıldır ilaçları hayatımdan çıkartmış bir insanım ağrı kesici bile içmiyorum nerdeyse doğal takviyeler kürlerle devam ediyodum hayatıma ve böyle kendimi daha sağlıklı ve mutlu hissediyodum tüp bebek yaptırmak zorunda kaldık ama bu kadar iğne ve ilaç almamız beni çok kaygılandırıyor zaten zor geçirdiğim bu süreci çok daha zorlaştırıyor doktorumuz iyi ama sadece modern tıp düşüncesinde ve çok bilgi de vermiyor acaba benim gibi olan var mı bu süreçte nasıl bir yol ilerledi çok merak ediyorum
Doktorlar garantiye almak istiyor. Benim doktorum durumumu biliyor ama kendini zorla bir az daha dedi. Aslında ben de ilaç kullanmayı seven birisi değilim ama mecbur katlaniyorum. Yeterli sonu iyi olsun sonra yine eski hayatımıza devam ederiz

Kızlar birşey soracağım benim sırt ağrısı ve kaşık ağrısı dışında nefes nefese kalma problemi yaşıyorum mesela biraz fazla ayakta kalsam yada yemek sonrası nefesim daralıyor sanki böyle bir durum yaşayan oldu mu hiç ?

Canım soyle diyim dün doktora gittim.2adet dondurulmuş iyi kalite 3.gun embriyomuz var .başka da embriyom yok kenarda.doktor koyarsam ikisini de koyacağım dedi.acaba hiç transfer yapmadan bir kere daha opu yapsak 5.gun için beklesek mi dedi.o yüzden bı kaldım oyle
Ben olsam bekletmezdim ikisini de koydururdum. Çünkü opuya kadar çok yol var yine baştan baslayacaksin. Yaptır Allah'ın izniyle tutar diyelim ki tutmadı o zaman başlarsın yeniden

Cevap yazdıgın için çok teşekkür ederim.
Boyle telaslıyken bırının onemseyıp cevap vermesı cok degerlı.
Kesinlikle bende öyle düşündüğüm için herkese elimden geldiğince yazmaya çalışıyorum. Sende sağlıkla sıhhatle al kucağına ama sakın erken test yapma ben şimdi hergün yapmak istiyorum acaba pozitif oldu mu diye

bende dünden beri ağrılarım falan gitti hep o yüzden daha da merak etmeye başladım açıkçası
sizlerden cesaret alırsam bende kan veririm sizinle :)) destek olurum hep beraber transfer olduk hep beraber öğrenelim :))
Benimde hafif bel ağrısı ve sağ tarafımda sadece bir damar çekmesi gibi bir şey oluyo ama bilmiyorum ya 😢😢 31inde test vermek istiyorum ama ona bile korkuyorum senin test günü ne zaman dediler

Kesinlikle bende öyle düşündüğüm için herkese elimden geldiğince yazmaya çalışıyorum. Sende sağlıkla sıhhatle al kucağına ama sakın erken test yapma ben şimdi hergün yapmak istiyorum acaba pozitif oldu mu diye
🌸🌸🌸

Yerleşme kanaması için ne düşünüyorsunuz?
İlk 2 transferimde olmadı ama devam etmedı gebelık. Bunda da lekelenme yok. Kesın olması gereken bırsey mı

X