2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Şuan beta kontrollerine devam ediyor musunuz
Bnm ilk kızımda böyleydi cnm ben de 22 aralikda transfer oldum bugün 6 İnci günüm ben de çok test yapmak istiyorum ama yarın kızımın doğum günü cumartesi kutlayacağız o yüzden olumSuz olursa o günü de kötü gecirmek istemiyorum çünkü illaki uzuluyoruz

İnsallah sıkıntı olmaz cunku 2. Gün böyle bir kan gelmesi çok saçma birde kırmızı
Bnce hemen modunu düşürme transfer günü bana da lekelenme şeklinde kanama olabilir aşırı aktif olmadıkça korkma.demislerdi kan sulandırıcı kullandığın için olabilir 🥺❤️ rabbim esirgesin kötü şeyden

Benimde hafif bel ağrısı ve sağ tarafımda sadece bir damar çekmesi gibi bir şey oluyo ama bilmiyorum ya 😢😢 31inde test vermek istiyorum ama ona bile korkuyorum senin test günü ne zaman dediler
bana 1 ocak dediler ama yarın 8. günüm oluyor varsa kanda çıkar diye düşünüyorum en azından 8-10 falan olur beta

🌸🌸🌸

Yerleşme kanaması için ne düşünüyorsunuz?
İlk 2 transferimde olmadı ama devam etmedı gebelık. Bunda da lekelenme yok. Kesın olması gereken bırsey mı
Hayır canım doktorlar zaten olmasını istemiyorlar genel olarak. Bende senin gibi düşünüyorudm neden olmadı falan diye elhamdülillah hiç olmadı benim de şuan keseyi görmeyi bekliyorum 🥰🤲🏻

Kızlar selamlar, 3. transferim pozitif gordum devam etmedı.
Genelde belirtisi olanlar için soruyorum.

5.gunden itibaren belirgin neler oluyordu sanki geçen seferlerde daha çok belirtim vardı sımdı ıyıyım gıbı gelıyor kotu dusunmeye basladım :KK43:
Aynı durumdayız, 22sinde transfer oldu. Tık yok🙂 benim de devam etmeyen hamileliğimde belirti vardı.

X