2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Bende 22 sinde oldum. Sadece ilk gün istirahat dedi sonra sakın hasta gibi yatma çık dışarıya dolaş rahat ol kafandan at tuttu mu tutacak mı olayını dedi. Ben ilkinde de yatmadım hiç yemeğimi yaptım işimi gücümü gördüm ağır olmadığı süre tuttu çok şükür. Şimdi 2. De de çocukla ilgilendiğim için sürekli yatma gene olmuyor ama gene zaman geçmiyor başka zaman olsa haftasonu çoktan kapıda belirmiş olurdu

Aynılarını bende yaşadım. Belime bacağıma vurdu iç kısma normalde olsa fıtıktan derdim

Ayy dur söylüyüm hemen sana, aldım ben karşıladı ama hep bişey değiştiği için söylüyüm belki ödemez.. normal progestan fitil ve iğne birde clexane kan sulandırıcı
Onları karşılıyor aile hekiminde yazar ama kan sulandırıcı için rapor çıkarırken 3 aylık çıkar katılım payından muaf oluyor eczane sana eklenecek tanıyı söylesin para ödemezsin

Kızlar bugün instagramda fitoterapi uzmanı Hakan Özkula denk geldim
Takviyelerini alan bilgisi olan varmı ?
Canım senin yerinde ben olsam daha güvenilir markalardan alırdım vitaminimi .Biz bı üroloji doktoruna.gitmistik onu örnek vermişti. Kanser hastasına için güya karışım yapmış. Yararı olmadığı gibi zararı oluyor demişti doktor . bilip.bilmediginiz.seyleri kullanmayın siz özel hastalarsiniz çünkü demişti .

Onları karşılıyor aile hekiminde yazar ama kan sulandırıcı için rapor çıkarırken 3 aylık çıkar katılım payından muaf oluyor eczane sana eklenecek tanıyı söylesin para ödemezsin
Eczane sağlık ocağı yazma dedi uzman hekim şartı var dedi. Bizde uzman hekim hiç yok. Acaba doğru mu söyledi

Test günüme 2 gün var daha bugün başka bir hastanenin acilinden beta baktırayım dedim eve yakın diye 3 gün önce bakmışlardı şimdi bakmadılar alttan muayene edip öyle beta bakabilirim dedi bende kabul etmedim of of zaman geçmiyor

Merhaba kızlar bugün transferin 12. Günü 2 Ocak salıya randevu vermişti doktorum son adet tarihine göre 5+3 görünüyor bugün acaba haftaya kalp atışını da duyar mıyız ?

Eczane sağlık ocağı yazma dedi uzman hekim şartı var dedi. Bizde uzman hekim hiç yok. Acaba doğru mu söyledi
Eger saglik ocagindaki doktorlar uzmansa yaziyorlar.bende bi kac ilacimi aile hekiminde yazdirdim.ama bi kutu fln yaziyorlar.dun kadin doguma gittim tum ilaclardan 3 er kutu yazdi karsiladigi kadrini alirsin dedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…