2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Kızlar yaaa şuan hamile olan arkadaşlarıma soruyorum ya da daha önce hamilelik deneyimi olanlara; benim gün aşırı böyle en fazla 20 saniyelik belki daha az bir sancım oluyor varya anlatamam o acıyı.. Doktorum kanaman olmadığı müddetçe problem yok dedi ama sizde de var mı bu durum?? 2 ocakta keseyi göreceğim inşallah ama biraz bı duruma canım sıkılıyor canım çok yanıyor..😭😭
Canım aynı ağrılar bende vardı ne gaz sancısı nede adet sancısı kramp bile değildi. O kadar çok oldu ki yerlere attım hep kendimi ağrıdan. Bir ara karnım şişti. Bir ara böbreklerim ağrıdı. Kalbim sıkıştı. Hepsini yaşadım. Olabiliyor. O kadar ilaç kullandk ve yıprandk. Sonuçta doğal bir gebelik değil. Ben dün kese gördüm. Bu ağrılar seni korkutmasn sadece rahmin kasılmasın yeter

Eger saglik ocagindaki doktorlar uzmansa yaziyorlar.bende bi kac ilacimi aile hekiminde yazdirdim.ama bi kutu fln yaziyorlar.dun kadin doguma gittim tum ilaclardan 3 er kutu yazdi karsiladigi kadrini alirsin dedi
Bizde hiç biri uzman değil. Cuma günü için randevu aldım kadın doğuma rica edeceğim bakalım. Rapor verir mi acaba

Benimde cuma günü test günüm adet belirtilerine benzer belirtilerim oldu arada. bugünde sol kasıkta batma çekilme gibi bişeyler oluyor. Sizde ne gibi belirtiler var. Adet olunmaz ya zaten ilaçlarla rahim kalınlığı korunuyor. İlaçları bırakınca adet olunur
Benimde ara ara sızlıyor kasıklarım ve şişlik çok fazla baş ağrım var aşırı susuyorum bir anda ateş basıyor arada bir göğüslerim sızlıyor ama bunlar reglide de oluyor canım 🙈😅

Merhaba hanımlar benim transfer gününü saymazsak 2nci günüm biliyorum çok erken belirti için sadece erken belirti yaşayıp yada yasamayip pozitif gördünüzmu ilk belirtiniz kaçıncı gun oldu merak ediyorum

Canım aynı ağrılar bende vardı ne gaz sancısı nede adet sancısı kramp bile değildi. O kadar çok oldu ki yerlere attım hep kendimi ağrıdan. Bir ara karnım şişti. Bir ara böbreklerim ağrıdı. Kalbim sıkıştı. Hepsini yaşadım. Olabiliyor. O kadar ilaç kullandk ve yıprandk. Sonuçta doğal bir gebelik değil. Ben dün kese gördüm. Bu ağrılar seni korkutmasn sadece rahmin kasılmasın yeter
Evet öyleymiş ama ilk gebelik, ilk tüp bebek deneyimi aşırı tecrübesizim henüz keseyi görmedim bu yüzden korkularım oluyor. Rabbim muhafaza eylesin inşallah ne geliyorsa ondan🤲🏻🤲🏻

Estrofemi yazamıyorlarmış. Gittim sordum. İnanmadım eczaneye gittim oda yazmazlar yetkileri yok dedi
Doktoruna yazdır canım hemşirene söyle hemen yazıyorlar zaten estrofemi 2 kutu veriyor devlet 3.ücretli alıyoruz maalesef. Çok şükür kanda pozitif çıkınca ben bıraktım kullanmayı..

Estrofemi yazamıyorlarmış. Gittim sordum. İnanmadım eczaneye gittim oda yazmazlar yetkileri yok dedi
Ben pzt si yazdırdım aldım prolutex de sırf tüp bebek tedavisinde kullanıldığı için karşılanmiyor. Diğerleri farklı durumlarda da kullanıldığı için yaza biliyorlar ama tanıma düşük riski yazmıştı benimki

Doktoruna yazdır canım hemşirene söyle hemen yazıyorlar zaten estrofemi 2 kutu veriyor devlet 3.ücretli alıyoruz maalesef. Çok şükür kanda pozitif çıkınca ben bıraktım kullanmayı..
Doktorunuz mu söyledi bırakmanızı çünkü 12. Haftaya kadar kullanılıyor diye biliyorum.

Benim yazmadı. 28 gün kullanılan bişey devlet günlük 1tane diyormuş ama doktor bana 4lü yazdı o yüzxen yetmedi

X