2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Estrofemi yazamıyorlarmış. Gittim sordum. İnanmadım eczaneye gittim oda yazmazlar yetkileri yok dedi
estrofemi uzman doktor olmak kaydı ile sağlık ocakları yazabiliyor. ben dün yazdırdım ve aldım ilk transferimde ben de bilmiyordum boşuna ödedim hep sonra eczacıya gittim ayda 3 kutuya kadar sgk karşılıyor fazlasını karşılamıyor dedi.

Aile hekimleri uzman olmuyor zaten. Doktorunuzla da alakalı durum sağolsun benim aile hekimim yardımcı oldu bana
Aile hekimlerinin hepsi uzman değil ama aralarında Aile Hekimi Uzmanları da var. Yani Tipta Uzmanlık Sınavına girmiş ve bölüm olarak bunu seçip bitirmiş uzman olmuş aile hekimleri de var. Ama yazma yetkileri var mı bilmiyorum

Peogestan dex kullanıyorum iğne olarak ona devam ediyorum bide coraspın,folik asit ve günde 3 kere duphaston bu kadar
Canım bende transferi dün oldum vitaminim bitti folik asit olarak ne kullanıyorsun doktorumun asistanına yazdım matarex plus al demiş de aşırı pahalı ya 700 TL fiyatı içinde birde 30 tane var

estrofemi uzman doktor olmak kaydı ile sağlık ocakları yazabiliyor. ben dün yazdırdım ve aldım ilk transferimde ben de bilmiyordum boşuna ödedim hep sonra eczacıya gittim ayda 3 kutuya kadar sgk karşılıyor fazlasını karşılamıyor dedi.
Ben yazdırdım doktor 2 tane yazdı eczacı dedi ki bunu 1 kutu karşılıyor devlet veremiyoruz dediler. Acaba ne diye teşhis yazıyorlar da öyle verebiliyorlar

X