2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Sizin doktorla aynı binada yeri oda uzun yıllar irenbede çalişmiş memnunum gecenin 3 de aramışlığım var kendisine istediğim zaman ulaşıyorum bu benim için çok önemli ben şuan hamileyim 2 defe denedik tüp bebek ikisinde de hamile kaldı ilki düşük oldu 1 aralıkta transfer oldum
Sağlıkla kucağına alırsın inşallah 🙏🏻 benim dr dümdüz biri istediğin zaman arayabileceğin biri değil ama hemşirelerine istediğin zaman ulaşabilirsin . Hakkımızda hayırlısı olsun inşallah burdaki herkes mutlu haberi alır 🙏🏻🙏🏻

Yok ya çok sağol güzel anlatmissin eline sağlık . Hemen hemen aynı şeyler. Kafana hiç bir şey takma . Mucizenin bu dünyada nasibi varsa ne olursa olsun seninledir 🤲🤲 ki inşallah sağlıkla devamlı güzel gelişmeler olsun teşekkür ederim 💐💐
Amin anım benim amin inşallah güzel sonuçlar alırız hep birlikte 🙏❤️

Bu dönemde psıkolojık kotu anlarınız oldu mu? Eşimle iyice tartıştım ve şimdi kendimi tutamıyorum iyiki psikoloji önemli dediler, bu saatten sonra olumlu birşey olmaz kendımı cok gerdım.
Hatta okadar tepem atmıs duruma geldımkı olmazsa boşanmayı bıle dusunuyorum

Tukendım bıktım zaten
Sen hormonlardan dolayı duygusalsın muhtemelen
Eşinde ne oluyor ne yaşıyorsun bilmiyor ve eminim senin için tedirgin ve üzgün o yüzden geriliyorsunuz bizler az çok biliyoruz ne yaşadığımızı ama onlar bir bilinmezlikteler
Uzamaz inşallah tatsızlığınız
Geçen gün bende eşimle şakalaşırken eşim küstüm dedi ve gitti bende arkasından ağladım niye küstü diye 😄😄 sonra da durmadı ağlamam
Eşim buna ağlanmaz şaka yaptım diyince daha çok ağladım buna ağlanmaz diye 🤣🤣 değişik duygu durumları içindeyiz işte yapcak bişe yok

Ahh arkadaşım sende bnm gibi zorluklar yasamissin birdaha yaşatmasın Allah'ım kesinlikle cocuk doktoru yoğun bakım olmalı bnm çocuğum pramature çocuk doktoru sağolsun hayatını kurtardı bı taraftan da küçük bı ayrıntı fark edilmedi kızımın kalbi delikmisti o an fark edilseydi kan civilticiyla geçermiş ama fark edilmedi zaten zor bı doğumdu çocuğun hayatını kurtarmak için ona bakmamislar bile 🥺
Amin canım benimle beraber cümlemize kimseye yaşatmasın. Bunları yaşayacağım aklımın ucundan bile geçmezdi. 30+6 da apar topar doğuma aldılar. O zaman bende evimin yakininda diye bir hekime gitmiştim ama ihmali yüzünden bunları yasadim. Bu süreçte her yönüyle iyi bir hastane olması bu sebeple benim için çok onemli bu yüzden yazdıklarını okuyunca buradan herkese yazmak istedim.
Canım miniginin kalbini perionatalog ayrıntılı ultrasonda fark etmemiş miydi ? İnşaallah şu an kaç yaşında bilmiyorum ama kalp deliklerinin hepsi kapanmıştır 🤲 birçok çocugun 2 yaşına kadar kapanıyor canım

Amin canım benimle beraber cümlemize kimseye yaşatmasın. Bunları yaşayacağım aklımın ucundan bile geçmezdi. 30+6 da apar topar doğuma aldılar. O zaman bende evimin yakininda diye bir hekime gitmiştim ama ihmali yüzünden bunları yasadim. Bu süreçte her yönüyle iyi bir hastane olması bu sebeple benim için çok onemli bu yüzden yazdıklarını okuyunca buradan herkese yazmak istedim.
Canım miniginin kalbini perionatalog ayrıntılı ultrasonda fark etmemiş miydi ? İnşaallah şu an kaç yaşında bilmiyorum ama kalp deliklerinin hepsi kapanmıştır 🤲 birçok çocugun 2 yaşına kadar kapanıyor canım
Kuzum bnm erken doğmasının Sebebi plesenteda tümör vardı ya bana sicrayacakti ya kızıma bı gün muaneye gittim apar topar çocuğu aldılar hemen zaten doğunca aglamadi o kanlı parçalar kızımın ağzında burnundan çıktı tabi doktor şok kurtarmak için seferber oldular o anda kalbe bakmamislar her kalp deliği farklı oluyor kızımda olan delik çocuklar anne karnında nefes alabilmesi için kalpde iki delik olurmuş ciğerler 7 inci 8inci ayda oluşuyor ya doktorlar doğunca popoya vuruyor ya bunun sebebi ağlayınca ciğerler açılacak devreye girecek kalpdeki iki delikde kapaniyormus otamatik olarak bnm kızımın premature olduğu için o kapanmamış malesef operasyo geçirirecek kapanmadı ama bekliyoruZ biraz 5 yaşında çok ameliyat geçirdi

Merhaba benimde cuma günü test günüm belirtiniz var mı birde o güne kadar regli olmaz isek tutmuş mu oluyor acaba
Benimde cuma günü test günüm adet belirtilerine benzer belirtilerim oldu arada. bugünde sol kasıkta batma çekilme gibi bişeyler oluyor. Sizde ne gibi belirtiler var. Adet olunmaz ya zaten ilaçlarla rahim kalınlığı korunuyor. İlaçları bırakınca adet olunur

Kuzum bnm erken doğmasının Sebebi plesenteda tümör vardı ya bana sicrayacakti ya kızıma bı gün muaneye gittim apar topar çocuğu aldılar hemen zaten doğunca aglamadi o kanlı parçalar kızımın ağzında burnundan çıktı tabi doktor şok kurtarmak için seferber oldular o anda kalbe bakmamislar her kalp deliği farklı oluyor kızımda olan delik çocuklar anne karnında nefes alabilmesi için kalpde iki delik olurmuş ciğerler 7 inci 8inci ayda oluşuyor ya doktorlar doğunca popoya vuruyor ya bunun sebebi ağlayınca ciğerler açılacak devreye girecek kalpdeki iki delikde kapaniyormus otamatik olarak bnm kızımın premature olduğu için o kapanmamış malesef operasyo geçirirecek kapanmadı ama bekliyoruZ biraz 5 yaşında çok ameliyat geçirdi
Allah'ım safi ismiyle şifalar versin miniginize tez zamanda annesi 🐥 Allah'ım yar ve yardımcınız olsun. Bu imtihanıniz sadece hayatınızda yaşadığınız unutacaginiz kötü bir anı olsun .. evlat zor imtihan olmaması da zor ama olup da bu şekilde imtihan olmak daha zor...

Allah'ım safi ismiyle şifalar versin miniginize tez zamanda annesi 🐥 Allah'ım yar ve yardımcınız olsun. Bu imtihanıniz sadece hayatınızda yaşadığınız unutacaginiz kötü bir anı olsun .. evlat zor imtihan olmaması da zor ama olup da bu şekilde imtihan olmak daha zor...
Evet cnm rabbim bizi bebek imtihanıyla sınadı bebegimiz oldu sagligiyla imtihan edildik ama çok şükür anne ben iki tane kardeş istiyorum biri kız biri erkek dedi sadece iki yumurtam vardı doktorumda koyalimm dedii 🤣🤣 5 inci gun bugün 1 ocak test gunum

Kizlarr belirti yaşamak için çok mu erken bilmiyorum ama acayip kasık ağrısı ve bel ağrısı yaşadım bugün 5 inci gun transferden sonra bide 2 gün önce sirtimin ortası ağrısı bu nedir arkadaş nesef alisimizdan bile şüphe duyup belirti ariyozz

Transfer günüm 21 Aralık, 2 ocak test günüm. Günler sanki geçmiyor gibi, günlük hayatıma da döndüm 2 gündür dışarıdayım hep gündüz ama zihnim bir yandan hep içimdeki minik tutundu mu tutunmadı mı diye düşünüyor. Sizler neler yapıyorsunuz nasıl geçiriyorsunuz günlerinizi?

Evet üşütsek tuttu ondan mı dicek seviyedeyiz çok şükür 🤣🤣
Kizlarr belirti yaşamak için çok mu erken bilmiyorum ama acayip kasık ağrısı ve bel ağrısı yaşadım bugün 5 inci gun transferden sonra bide 2 gün önce sirtimin ortası ağrısı bu nedir arkadaş nesef alisimizdan bile şüphe duyup belirti ariyozz

Transfer günüm 21 Aralık, 2 ocak test günüm. Günler sanki geçmiyor gibi, günlük hayatıma da döndüm 2 gündür dışarıdayım hep gündüz ama zihnim bir yandan hep içimdeki minik tutundu mu tutunmadı mı diye düşünüyor. Sizler neler yapıyorsunuz nasıl geçiriyorsunuz günlerinizi?
Bende 21 aralıkta oldum yatarak geçirdim günlerimi örgü örerek😁
Yarın işe başlıyorum inşallah

Ben 4. Testimi cuma yapacağım
7.gün 14
9. Gün 31
12. Gün 150 çıktı benim doktorum artış iyi ama istediğimiz değer tam olarak değil dedi o yüzden 4 gün sonra bakalım denildi Bakalım bir başka ihtimal de geç tutunduğu için değerler böyle olduğu inş bundandır kimyasal olmasın da çok

kızlar bişi sormak istiyorum cumartesi günü yumurta toplamam var dr ilişki için bişey demedi . Sizlerde süreç nasıldı yasak mıydı
Yasak olması lazim

Ben 4. Testimi cuma yapacağım
7.gün 14
9. Gün 31
12. Gün 150 çıktı benim doktorum artış iyi ama istediğimiz değer tam olarak değil dedi o yüzden 4 gün sonra bakalım denildi Bakalım bir başka ihtimal de geç tutunduğu için değerler böyle olduğu inş bundandır kimyasal olmasın da çok korkuyorum
İçini ferah tut her bebek ve gelişimi çok farklı ilerler

• Beğen
Reactions: fsh
Kizlarr benim 3,4,5. Günlerim ağrım aşırı oldu kasiklarim patlayacak gibi ve yanmalar. 2 hatta 3 gündür hic agrim yok birden bire ağrım kesildi hic ağrı yaşamayınca da içim boşmuş gibi hissediyorum böyle bir durum yaşayan oldu ku nedendir sizce

İlk defa duyuyorum ilk doğduğu an ağlatmanın sebebini. Rabbim şafi isminin hürmetine şifalar versin canım. Her daim rabbim güzel haberler duyursun sana

Kizlarr benim 3,4,5. Günlerim ağrım aşırı oldu kasiklarim patlayacak gibi ve yanmalar. 2 hatta 3 gündür hic agrim yok birden bire ağrım kesildi hic ağrı yaşamayınca da içim boşmuş gibi hissediyorum böyle bir durum yaşayan oldu ku nedendir siz
Her an farklı oluyor duygu durumu gibi düşün. Benimdr bi ağrıyor bi ağrımıyor. Dün kasıklarım ağrıyordu belin felan şimdi hiç bişey yok

X