2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Bu dönemde psıkolojık kotu anlarınız oldu mu? Eşimle iyice tartıştım ve şimdi kendimi tutamıyorum iyiki psikoloji önemli dediler, bu saatten sonra olumlu birşey olmaz kendımı cok gerdım.
Hatta okadar tepem atmıs duruma geldımkı olmazsa boşanmayı bıle dusunuyorum

Tukendım bıktım zaten
Canım sakin olmaya çalış bu hormon ilaçları bizi alt üst ediyor. Bizim şu an hamile birisinin Duygu durumundan çok bir farkımız yok. Çünkü yeterince bu hormonları ilaçlarla vücudumuza aliyoruz. Bunun geçici bir süreç olduğunu unutma olur mu ?😇 Seni rahatlatan şeyler neyse onları yaparak sakjnlesebilirsin. Kitap okumak, dua etmek, müzik dinlemek, Kur'an okumak vb birşeylerle meşgul olsan daha iyi canım.

Gidip yazdırabilirsin dedi bana eczacı. Devlet hastanesinden uzm doktora randevu al uyguna gelsin demişti bende aldım şimdiden iğnem bitiyor çünkü
Aldığımız serum biz ensikasyon dışı kullanıyoruz ödenmez progesteron dex kullanıyorsan oda hiçbir koşulsa sgk karşılamıyor benim eşim de eczacı bende ücretli alıyorum yani ödense ben yazdırırım canim boşuna zaman kaybetme hangi ilaçları kullanıyorsun ödenen ödenmeyen söyleyim sana

Canım sakin olmaya çalış bu hormon ilaçları bizi alt üst ediyor. Bizim şu an hamile birisinin Duygu durumundan çok bir farkımız yok. Çünkü yeterince bu hormonları ilaçlarla vücudumuza aliyoruz. Bunun geçici bir süreç olduğunu unutma olur mu ?😇 Seni rahatlatan şeyler neyse onları yaparak sakjnlesebilirsin. Kitap okumak, dua etmek, müzik dinlemek, Kur'an okumak vb birşeylerle meşgul olsan daha iyi canım.
Haklısın canım yazdıklarım desteklerınız ıcın cok tesekkur ederım.
Bu süreçte ben şunu öğrendım bır şekilde bu mucadelede çoğu parkurda tek savaşcıyız.
Arada destekçilerimiz oluyor ama o yolu yurumekte olan asıl biziz.

Eşin bile olsa beklentiyi düşürüceksim. Haklısın müzik dinlemek, kuran okuma film izlemek bunlarla uzaklasmak lazım.

Teşekkür ederim çok tatlısınız gerçekten🥰 bende ilk transferim kimyasal oldu ikinci transferimi aralık 18 de oldum. Cuma günü test bereceğim bakalım. Emin ol çevrendekiler çok biley anlıyor olmazlar. İnsanlar ilk adetinin üzerinden 30-35 gün geçince kan verdikleri için değer epey yüksek çıkıyor biz daha çabuk verdiğimiz için 6. Günde beta kana karışmaya başlıyor o yüzden 50 nin üstü olması yeterli oluyor 🧿💞
Merhaba benimde cuma günü test günüm belirtiniz var mı birde o güne kadar regli olmaz isek tutmuş mu oluyor acaba

Haklısın canım yazdıklarım desteklerınız ıcın cok tesekkur ederım.
Bu süreçte ben şunu öğrendım bır şekilde bu mucadelede çoğu parkurda tek savaşcıyız.
Arada destekçilerimiz oluyor ama o yolu yurumekte olan asıl biziz.

Eşin bile olsa beklentiyi düşürüceksim. Haklısın müzik dinlemek, kuran okuma film izlemek bunlarla uzaklasmak lazım.
Rica ederim canım ben hislerimi düşüncelerimi sadece burada paylaşıyorum. Yolu sana benzer olan insanlar anliyor ancak seni. Yolu değişmiş bu aşamaları aşmış çoğu insan bile seni anlamamaya basliyor. Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun. Kolay süreçlerden gecmiyoruz. Ama inşallah herşey güzel olacak 🥰💐

Duymadım hiç Aral ı . Hangi aşamadasınız memnun musunuz
Sizin doktorla aynı binada yeri oda uzun yıllar irenbede çalişmiş memnunum gecenin 3 de aramışlığım var kendisine istediğim zaman ulaşıyorum bu benim için çok önemli ben şuan hamileyim 2 defe denedik tüp bebek ikisinde de hamile kaldı ilki düşük oldu 1 aralıkta transfer oldum

Çok güzel bir konuya deginmissin canım. Arkadaşlar tecrübeli tecrübesiz tüm arkadaşlarımın kulağına küpe olmalı bu. Hayatın ne getireceğini bilemeyiz. Hastane seçerken Yenidoğan yoğun bakımi var mı ? İyi bir Yenidoğan uzmanı var mı? Hasneyi sadece kadin dogum açısından değerlendirmeyin arkadaşlar. Neden böyle diyorum. 1 kimyasal , 1 erken doğumla ve oğlumun 5 gün yaşayıp vefatıyla , 1 dış gebelikle tüpümün alinmasi ile sonuçlanan üç kez beta HCG değerim yükseldi 7 yıl içinde. Oğluma hamileyken bende bilmiyordum 28. Haftaya kadar sıkıntı yokken herşey birden tepetaklak oldu. Sizleri üzmek için yazmadım bunları kusura bakmayın. Ama önceden tedbirli olmak olumsuzluk durumunda ( Allah'ım kimseye yaşatmasın) mudahele açısından önemli oluyor
Ahh arkadaşım sende bnm gibi zorluklar yasamissin birdaha yaşatmasın Allah'ım kesinlikle cocuk doktoru yoğun bakım olmalı bnm çocuğum pramature çocuk doktoru sağolsun hayatını kurtardı bı taraftan da küçük bı ayrıntı fark edilmedi kızımın kalbi delikmisti o an fark edilseydi kan civilticiyla geçermiş ama fark edilmedi zaten zor bı doğumdu çocuğun hayatını kurtarmak için ona bakmamislar bile 🥺

Aldığımız serum biz ensikasyon dışı kullanıyoruz ödenmez progesteron dex kullanıyorsan oda hiçbir koşulsa sgk karşılamıyor benim eşim de eczacı bende ücretli alıyorum yani ödense ben yazdırırım canim boşuna zaman kaybetme hangi ilaçları kullanıyorsun ödenen ödenmeyen söyleyim sanaa
Ayy dur söylüyüm hemen sana, aldım ben karşıladı ama hep bişey değiştiği için söylüyüm belki ödemez.. normal progestan fitil ve iğne birde clexane kan sulandırıcı

X