2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Teşekkür ederim cevapladığın için . İzmir in en iyi doktorlarından birinde tedavi görüyorum bilgisine asla lafım yok ama hiç şu yasak ya da bunları yaparsan iyi olur demiyo hatta eşim sigara kullanıyo bu dönemde bıraksın mı dedim yuvarlak cevaplar verdi sağlık açısından genel olarak içmese iyi tabii falan gibi . Eşimde bırakmadı içiyo hala 4 gün sonra opu var içmeye devam ediyo

İzmir’de doktorunuz kim

Bende teanferden sonra yarın işe başlicam dinlendim hep hareketsizde kalmadım ama çok hareket ettiğimde ya da yemek yaptığımda kasıklarımda ağrı oluyo 2 gündür başka bi sıkıntım yok çok şükür
Ne zaman test yapmayı düşünüyorsunuz benim iş yerimin yanında sağlık ocağı var kan vermemek için nası dayancam bilmiyorum

Ben 10 gün rapor aldım canım evdeyim daha yani ya içimden bir ses 7. Gün git kanda baktır diyor diğer ses bekle diyor . Eşimde evden çıkamazsın 10. Güne kadar bekle ve sabret diyor .

Rica ederim canım. Erkekler bize göre bu konularda maalesef daha rahat canım. Benim doktorum da genel anlamda benim için konuşmuştu eşim için pek bişi dememisti canim

Bu dönemde psıkolojık kotu anlarınız oldu mu? Eşimle iyice tartıştım ve şimdi kendimi tutamıyorum iyiki psikoloji önemli dediler, bu saatten sonra olumlu birşey olmaz kendımı cok gerdım.
Hatta okadar tepem atmıs duruma geldımkı olmazsa boşanmayı bıle dusunuyorum

Tukendım bıktım zaten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…