2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

kızlar bişi sormak istiyorum cumartesi günü yumurta toplamam var dr ilişki için bişey demedi . Sizlerde süreç nasıldı yasak mıydı

Amin canım benim amin yüreğine sağlık 🙏❤️ Şimdi eve geldim havuç suyu içtim dikkat etmeye çalışıyorum uzanıyorum Allahim güzel pozitif sonuçlar almamızı nasip etsin 🙏💓
Amin canım gün içinde kabak çekirdeğini badem ceviz avokado yu da tüketmeye çalışsan çok iyi olur 🥰💐

kızlar transferden önce progestron iğnesine başladığınız 4-5 günlük dönemde adet öncesi gibi hafif sancılarınız/kramplarınız oldu mu karnınızda?
Benim sag kasığımda vuran bir ağrı vardi yumurtlama dönemine denk geldiği için aşağı yukarı bu yüzden olmuştur diye düşündüm

Canimm bak bunlar çok normal dün bnde kendisini gerçektn 1 kaşık suda boğabilecek seviyedeydim 🤣🤣 ağlamak ,sinirlenmek hemde saçma sapan konularda ortada konu yokken, konu yarattım gerçektn. Hormoneldir diye düşünüyorum lütfen rahat ol yarın çünkü hicbisi hatrlanmayacak 🤣🤣
Bende böyleyim içimden 10 a kadar saymaya çalışıyorum yoksa çok fenaaa 🫣🤣

Evet ben kendim eczaneden aliyorum haftada bir kere bi devlet hastanesinin acilimde taktiriyorum.zatn tup bebek merkzimde bana hic takmadilar disardan alin takin dediler. Ama siz pahaliya aliyormussunuz.zatn intralipid seruma ve izotonige 1200 veriyorum acilde de ucretsiz taktiriyorum sizde oyle yapin o fiyata 2 defa takarsiniz
Benim tüp bebek merkezim özel bir üniversite hastanesi . Biz yoğun bakimdan temin edeceğiz burada takacagiz dediler ama 10. Gün sonuç için gittiğimizde eğer sonucum pozitif cikarsa bir sorayım çok teşekkür ederim.🙏💐

Hanımlar progestan fitil kullanıyorum ama iç camasirima çok geri geliyo sizdede oluyomuydu
Oluyor canım hemşire bana 15 dk yatman yeterli. Rahim yeteri kadar alır dedi. Akşamkini yatarken koy sabaha kadar iyice emsin dedi. Eğer tuvalete gidersem büyük tuvalette nerdeyse hepsi pıt diye düşüyor erimiş halde endişe etme rahim alıyordur gerektiği kadarını.

Amin canım benim amin yüreğine sağlık 🙏❤️ Şimdi eve geldim havuç suyu içtim dikkat etmeye çalışıyorum uzanıyorum Allahim güzel pozitif sonuçlar almamızı nasip etsin 🙏💓
Canım ilikli kemik suyunun da iyi geldiğini daha önce bu forumda okudum ben. İlk üç gün limon sıkıp biber döküp içtim ben aklında bulunsun canım🥰

Benim tüp bebek merkezim özel bir üniversite hastanesi . Biz yoğun bakimdan temin edeceğiz burada takacagiz dediler ama 10. Gün sonuç için gittiğimizde eğer sonucum pozitif cikarsa bir sorayım çok teşekkür ederim.🙏💐
Benim yaptigim yerde sadece tup bebek merkezi ondan da orda takmayabilirler

Ben serumu kendim talep ettiğim halde gerek yok dedi hemşire bana yaa 😕
Bi de sende 21 Aralık transferdim demi nasılsın ağrın sızın var mı belirtin 😁

Şimdi bız tüp bebek odaklı.dusunuoruz ama tutuncada çocuk odaklı düşünmek lazım kuvez var mı yoğun bakım var mı çocuk doktoru iyi mi bnm kızım erken doğdu çocuk doktoru hayatımızı kurtardı o yzuden araştırmak lazim
Çok güzel bir konuya deginmissin canım. Arkadaşlar tecrübeli tecrübesiz tüm arkadaşlarımın kulağına küpe olmalı bu. Hayatın ne getireceğini bilemeyiz. Hastane seçerken Yenidoğan yoğun bakımi var mı ? İyi bir Yenidoğan uzmanı var mı? Hasneyi sadece kadin dogum açısından değerlendirmeyin arkadaşlar. Neden böyle diyorum. 1 kimyasal , 1 erken doğumla ve oğlumun 5 gün yaşayıp vefatıyla , 1 dış gebelikle tüpümün alinmasi ile sonuçlanan üç kez beta HCG değerim yükseldi 7 yıl içinde. Oğluma hamileyken bende bilmiyordum 28. Haftaya kadar sıkıntı yokken herşey birden tepetaklak oldu. Sizleri üzmek için yazmadım bunları kusura bakmayın. Ama önceden tedbirli olmak olumsuzluk durumunda ( Allah'ım kimseye yaşatmasın) mudahele açısından önemli oluyor

Şöyle beni dün aradılar saat 4de burada olun dediler bahçeci umut kliniğine gidiyorum bu arada evden çıkmadan 3 bardak su içip gelin dediler bende saat 3de evden çıkacağım icin 2 de başladım üç e kadar üç bardak su içtim merkeze gittim genelde bir saat öncesinden çağırdıkları icin bekleteceklerini düşünmüştüm Allahtan ki yeni yeni sıkışmaya başlamıştım saat tam 5 de odaya aldılar hemşire sıkışıklığımı kontrol etti bu arada estrofem ve iğnemi olup gittim sonra içeri alındım doktor geldi 5dakika da transfer etti bitti derken hemşire geldi katater de embriyo yapışmış dedi aynı işlemi tekrar yaptık transfer de bu ağladım bi ağladım 😅 sorun olmaz insallah böyle durumlar olabiiiyof dedi ama çok üzüldüm umarım sorun olmaz odaya alındık yarım saat uzandım sorma WC ye girdim çıkış yaptık eve geldim dün yemek yapmıştım ıspanak onu eşim hazırladı yedik havuç suyu içtim bol su içmeye özen göstermeliymişim ağır iş den kaçın egzersiz bile 3 gün yapma 3 gün istirahat et kendi işlerini yapabilirsin elbette dediler tekrardan iğnelere devam birde çiğ kabak çekirdeği yiyorum kahvaltı da da avakado yedim hayırlısı bakalım biraz uzun oldu kusura bakma 🙊🙏🥹❤️
Yok ya çok sağol güzel anlatmissin eline sağlık . Hemen hemen aynı şeyler. Kafana hiç bir şey takma . Mucizenin bu dünyada nasibi varsa ne olursa olsun seninledir 🤲🤲 ki inşallah sağlıkla devamlı güzel gelişmeler olsun teşekkür ederim 💐💐

Ben serumu kendim talep ettiğim halde gerek yok dedi hemşire bana yaa 😕
Bi de sende 21 Aralık transferdim demi nasılsın ağrın sızın var mı belirtin 😁
Evet canım. Transferin ilk iki günü biraz bel ağrım vardı ama yatmaktan bence 😁 iki gündür de rahatsız edici bi bas ağrısı var. Ama belirti ile alakalı değildir diye düşünüyorum canım 🥰 serumu hekimle.konussan iyi olur canim. Bana doktorum son kursunumuz dedi bu serum için ne kadar anlamlı bilmiyorum tabi. Sen nasılsın nasıl geçiyor günlerim ağrın sizin var mı canım 🥰💐

X