2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

kızlar bişi sormak istiyorum cumartesi günü yumurta toplamam var dr ilişki için bişey demedi . Sizlerde süreç nasıldı yasak mıydı

Amin canım benim amin yüreğine sağlık Şimdi eve geldim havuç suyu içtim dikkat etmeye çalışıyorum uzanıyorum Allahim güzel pozitif sonuçlar almamızı nasip etsin
Amin canım gün içinde kabak çekirdeğini badem ceviz avokado yu da tüketmeye çalışsan çok iyi olur

kızlar transferden önce progestron iğnesine başladığınız 4-5 günlük dönemde adet öncesi gibi hafif sancılarınız/kramplarınız oldu mu karnınızda?
Benim sag kasığımda vuran bir ağrı vardi yumurtlama dönemine denk geldiği için aşağı yukarı bu yüzden olmuştur diye düşündüm

Bende böyleyim içimden 10 a kadar saymaya çalışıyorum yoksa çok fenaaa

Benim tüp bebek merkezim özel bir üniversite hastanesi . Biz yoğun bakimdan temin edeceğiz burada takacagiz dediler ama 10. Gün sonuç için gittiğimizde eğer sonucum pozitif cikarsa bir sorayım çok teşekkür ederim.

Hanımlar progestan fitil kullanıyorum ama iç camasirima çok geri geliyo sizdede oluyomuydu
Oluyor canım hemşire bana 15 dk yatman yeterli. Rahim yeteri kadar alır dedi. Akşamkini yatarken koy sabaha kadar iyice emsin dedi. Eğer tuvalete gidersem büyük tuvalette nerdeyse hepsi pıt diye düşüyor erimiş halde endişe etme rahim alıyordur gerektiği kadarını.

Amin canım benim amin yüreğine sağlık Şimdi eve geldim havuç suyu içtim dikkat etmeye çalışıyorum uzanıyorum Allahim güzel pozitif sonuçlar almamızı nasip etsin
Canım ilikli kemik suyunun da iyi geldiğini daha önce bu forumda okudum ben. İlk üç gün limon sıkıp biber döküp içtim ben aklında bulunsun canım

Benim yaptigim yerde sadece tup bebek merkezi ondan da orda takmayabilirler

Ben serumu kendim talep ettiğim halde gerek yok dedi hemşire bana yaa
Bi de sende 21 Aralık transferdim demi nasılsın ağrın sızın var mı belirtin

Çok güzel bir konuya deginmissin canım. Arkadaşlar tecrübeli tecrübesiz tüm arkadaşlarımın kulağına küpe olmalı bu. Hayatın ne getireceğini bilemeyiz. Hastane seçerken Yenidoğan yoğun bakımi var mı ? İyi bir Yenidoğan uzmanı var mı? Hasneyi sadece kadin dogum açısından değerlendirmeyin arkadaşlar. Neden böyle diyorum. 1 kimyasal , 1 erken doğumla ve oğlumun 5 gün yaşayıp vefatıyla , 1 dış gebelikle tüpümün alinmasi ile sonuçlanan üç kez beta HCG değerim yükseldi 7 yıl içinde. Oğluma hamileyken bende bilmiyordum 28. Haftaya kadar sıkıntı yokken herşey birden tepetaklak oldu. Sizleri üzmek için yazmadım bunları kusura bakmayın. Ama önceden tedbirli olmak olumsuzluk durumunda ( Allah'ım kimseye yaşatmasın) mudahele açısından önemli oluyor

Yok ya çok sağol güzel anlatmissin eline sağlık . Hemen hemen aynı şeyler. Kafana hiç bir şey takma . Mucizenin bu dünyada nasibi varsa ne olursa olsun seninledir ki inşallah sağlıkla devamlı güzel gelişmeler olsun teşekkür ederim

Ben serumu kendim talep ettiğim halde gerek yok dedi hemşire bana yaa
Bi de sende 21 Aralık transferdim demi nasılsın ağrın sızın var mı belirtin
Evet canım. Transferin ilk iki günü biraz bel ağrım vardı ama yatmaktan bence iki gündür de rahatsız edici bi bas ağrısı var. Ama belirti ile alakalı değildir diye düşünüyorum canım serumu hekimle.konussan iyi olur canim. Bana doktorum son kursunumuz dedi bu serum için ne kadar anlamlı bilmiyorum tabi. Sen nasılsın nasıl geçiyor günlerim ağrın sizin var mı canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…