2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Muhtemelen rahim kalınlığınıza bakmıştır ona göre karar vermiştir diye tahmin ediyorum benimde bir kontrolde karar vermiş olacak 30 kasımda gidicem gün verecek inşallah

Canım adetin 1. Gününden itibaren sayılınca koşullar uygunsa transfer genelde 15-20 Günde yapılıyor o yüzden demiştir. Tabi önemli etkenler rahim kalınlığı vs gibi onların durumuna bağlı bi kaç gün değişebiliyor

Bir de bir şey sorabilirmiyim doktoruma yarın sorup bilgi alacağım da internette bu polip ameliyatinda çizik atıyorlarmış ve rahim temizleniyormuş öyle mi yaparlar sizce

faydasını görenler var ancak Rahme çizik atmanın kanıtlanmış bir faydası yok. o yüzden bu konuda bir talebim olmadı. Doktor Talebiniz olmadan yapar mı bilmiyorum

Bilginiz için teşekkür ederim. Hepimiz için güzel sonuçlar olur insallah

Ahmet erdemden memnun musunuz bende gitmeyi düşünüyorum

Ahmet erdemden memnun musunuz bende gitmeyi düşünüyorum
Canım memnuniyet belirtmek için yolun çok başındayım ancak iki arkadaşım onda pozitif gördü onun için tercih ettim. Şimdilik gözlemim: hemşireleri çok tatlı. Hatice doktor iletişime açık. Ahmet erdem ise kısıtlı iletişim kuruyor. Amh 0.44 ilk denemede bir yumurta geliştirildi, opu iptal oldu, iki muayene arası 5-6 gün süre koydular. Bakıldığında bir yumurtam çatlamak üzereydi. Belki daha sık çağırsalar daha iyi takip edebilirlerdi. Beklentine göre değişir canım. Şimdi ikinci yumoş geliştirme süreci için ne yapılacak onu merak ediyorum. Aynı protokolü yapmamaları lazım tahminimce.

Canım evet o benim bende seni tanıdım . 19 yumurta toplandı . 18 tane dollendi derken 5. Güne toplam 5 embriyom oldu şükür 6. Günde 1 tane var inşallah Aralık sonu transfer olacak senin nasıl sürecin?

Hayatım memnun değilsen süreci uzatma yada konuş bazen gerçekten insan napcagını şaşırıyor adetin kaçıncı günü başladınız yumurta geliştirmek için ilaçlara

Canım evet o benim bende seni tanıdım . 19 yumurta toplandı . 18 tane dollendi derken 5. Güne toplam 5 embriyom oldu şükür 6. Günde 1 tane var inşallah Aralık sonu transfer olacak senin nasıl sürecin?
Nely canım bende yeni başlıyorum sürecini anlatırmısın hiç. Bilmiyorum . Yumurta toplamadan kaç ay önce vitaminlere başladınız ve yumurta toplanacagı ay adetin kaçıncı gün iğnelere başladınız aceba bunu çok merak ediyorum

Çok güzel ilerlemiş sürecin canım maşallah. Benim ilk yumurta geliştirmede sadece bir yumurta çıktı. Malesef opu iptal oldu. Yarın tekrar kontrol vvar. Amh düşüklüğü çıktı bende. O sebeple yumurta sayım az oluyor

Öncelikle hayırlı uğurlu olsun sürecin hayırlısı ile kucağımıza alalım minnoslari inşallah
Ben öncesinde görüşmeye gittim doktor seçtikten sonra doktorla da kararlastirdiktan sonra ilk adetinin 2-3 gel ilaç başlayalım dedi gonal f 225 ile başladı 10 -12 gün yaklasik bunun yanında birde foluk asit ve bir hormon hapı daha vardı adı aklımda değil başka vitamin fln vermedi bana da eşime de iğneler devam ederken ara ara çağırıp yumurtalara ve büyümelerine bakıyor. İstediği büyüklüğe ulaşınca da çağırıp toplama için çatlatma iğneleri verdi 2 tane onu da olup 36 saat sonra anestezi ile bir işlemle toplamlaniyor . Ardından zaten bilgi veriyorlar kaç yumurta toplandı diye ve ilk günden itibaren embriyo oluşumuna başlıyor ve 6 güne kadar 2 günde bir arayıp kaç adet kaldığı hakkında bilgi veriyorlar. Çok şükür benim 6 embriyom oldu ve dondurduk. Aralık sonu gibi transfer olacak bakalım inşallah senin sürecinde istediğin gibi ilerler ne zaman bir sorun aklına takılan birşey olursa sor lütfen tecrübe tecrübedir paylaşırım her zaman

Hayatım memnun değilsen süreci uzatma yada konuş bazen gerçekten insan napcagını şaşırıyor adetin kaçıncı günü başladınız yumurta geliştirmek için ilaçlara
Canım memnun olup olmadığımı bilmiyorum yani referanslı yere gitmek mantıklı geliyor bana. Daha önce arkadaşlarım memnun kaldırlar. Hiç bilmediğim bir başka doktor pek Güvenli gelmiyor açıkcası şuan. Canım amh değerim düşük. Ben de herkes gibi 3. Gün başladım. Bu beklenen bir süreç. Doktor'un başarısı ya da başarısızlığı diyemem. Düşük amhlıların az yumurtası oluyor zaten.

Hayırlısı olsun canım gonal f kacla başladın birde nerede başladın tedaviye

Yani başlamadan 1 ay önce vitamin beslenme dikkat etmek gerekmezmi ben 4. Gün randevy aldım zaten istesemde başlayanam dimi

Yani başlamadan 1 ay önce vitamin beslenme dikkat etmek gerekmezmi ben 4. Gün randevy aldım zaten istesemde başlayanam dimi
Senin bugün kaçıncı günün ben randevu için biraz cemkirmistim çünkü yer yok fln diyorlar ama ben tüp bebek tedavisi başlayacağım görüşme için 15 dk ayıramaz mi doktor diye para aliyorla malum hemen dönüş yapıp randevumu olusturdum ama degismezse 4. Gün de olsa git sen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…