2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Canım öyle düşünme hiç anlamıyorsun bile olup bitiyor başlayınca bi daha gerisi geliyor maddi olarak hazır olduğunda hiç düşünmeden başla derim 🥰
Çok şükür maddi olarak hazırım ama ne bilim kızlar tüp bebekten önce kilo vermek bi kaç ay vitamin kullanmak ttmiz beslenmek

Çok şükür maddi olarak hazırım ama ne bilim kızlar tüp bebekten önce kilo vermek bi kaç ay vitamin kullanmak ttmiz beslenmek
Kuzum doğru diyorsun ben öncesinde diyetle yaptım ideal kiloma ulaştım sonra vitamin takviyeleri ve aspir seti kullandım vitaminlerime ve aralıklı oruca devam ederek tedaviye başladım ☺️

canım biestron ve dhea diye bişeyler okudum yumurta ve kalite için bi araştır istersen o ikisini
Aldım canım kullanıyorum iki gündür 🥰 Agrifertil + biosteron kullanıyorum . İki gün oldu. İnşallah cumartesi yumurtalıklarım hazır çıkar da bu ay boşa gitmez 🙏

Ben kalıcı oje ile Opu oldum bana da kimse bişey demedi hatta girerkende kimse bişey demedi. Parfüm falan sıkmayın makyaj yok piercing yok dediler ama oje ile ilgili bişey demediler. Sıkıntı oluyormuymuş ya
Ben apar topar çıkarttırdım bilemedim hemşire çıkartsanız iyi olur dedi. Normal oje bile istemediler yani

Canım cok geçmiş olsun 🥰 bence en iyisini yaptın ☺👍🏻 adeti ne zaman olacaksın 🙃
Canım benim desteklerine teşekkür ederim çok kararsızdım cunku enerji verdin bana 🙏😍 şimdi 2 antibiyotik ve bir tane de cyclo diye bi ilaç yazmış onu kullanacağım o adet gecikmesini engelliyormuş opu dan sonra adet gecikmesi veya düzensizlik olmasın diye kullanacaksın dedi adetlerim düzenli insallah sorun çıkmazsa 3 aralikta 2. Regl olacağım 💓😍

Geçmiş olsun canımmmm 😍 kolay geçmesine çok sevindim ❤ insan ister istemez stres oluyor. İnşallah aralıkta transferini olursun kuzum
Canimmm çok teşekkür ederim en çok korktuğun şey aralıktaki transferim ertelenir diyeydi ama doktorum aralıktaki regl ile gel dedi insallah aralikta hep birlikte güzel süreç atlatacağız 🙏💓

Kızlar merhaba ben ağustosta opu oldum 2 tane 5.gün embriyom var rahim dinlenme yapıldı ekimde transferim vardı doğal transfer yapılacaktı ve bi sebeplerden dolayı yumurtam çatlamadığı için transferim iptal oldu kasımda da adet olamadım bi türlü ve gittiğimde kist varmış kasım ayı sa iptal oldu şimdi kısmetse kist geçerse aralıkta transfer olacak. Çok bekledim nolur benim için de dua edin😓 artık bir engel çıkmasın Rabbimin izniyle 🤲🏻

Biz de sperm testinin sonucuyla direkt tüp bebek merkezine gittik. Benim amh 1,3 diye zaten hiç vakit kaybetmek istemedik. Şak diye başladık yani öncesinde durumu sindirme karar verme gibi bi şey olmadı. Sizin için tek çare tüp bebek dediler aynı gün klinik araştırıp gittik görüşmeye. Öyle olunca hiç önden hazırlığımız olmadı. Kilo problemim yok ama hiç düzenli ve sağlıklı beslenen biri değildim. Üstelik sigara da içiyoruz karı koca. Sonucu aldığımız gün ben bıraktım. Eşim 1 paketten günde 3 5 taneye düşürdü. Cips kola falan bıraktım. Bakalım inşallah bu süreci kötü etkilemez. Kilo için önemli diyorlar şansı artırıyormuş. Ama vitamin takviyesi vs kanıtlanmış bir etkisi yokmuş. Sadece gebelik düşününce folikasit başlamak gerekiyor o kadar. Tabi her doktorun görüşü farklı.

Kızlar merhaba ben ağustosta opu oldum 2 tane 5.gün embriyom var rahim dinlenme yapıldı ekimde transferim vardı doğal transfer yapılacaktı ve bi sebeplerden dolayı yumurtam çatlamadığı için transferim iptal oldu kasımda da adet olamadım bi türlü ve gittiğimde kist varmış kasım ayı sa iptal oldu şimdi kısmetse kist geçerse aralıkta transfer olacak. Çok bekledim nolur benim için de dua edin😓 artık bir engel çıkmasın Rabbimin izniyle 🤲🏻
Canım işlerin rast gitsin inşallah güzel haberler duyalım🤲🏻

X