2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

E tabiki öyle yinede bu sürede güzel beslen toplandımı yumurtalar kaç tane oldu yaşta önemli genç olmak avantaj

İşlerin rast gitsin inşallah. Ben de eylülden beri bekliyorum çok iyi anlıyorum. Yeni yıla bebişlerle girmek nasip olsun

E tabiki öyle yinede bu sürede güzel beslen toplandımı yumurtalar kaç tane oldu yaşta önemli genç olmak avantaj
Sağda 8,3 7,1 10,6 10,9 9,3 9,5 8,8 ve 2 minik af
Solda 8,3 7,3 ve 4 af 1 minik af gördü doktor.
Gonal f 6.günündeyim. planlanılan gibi giderse haftaya cuma ctesi toplanır dediler. Yaş 27

İşlerin rast gitsin inşallah. Ben de eylülden beri bekliyorum çok iyi anlıyorum. Yeni yıla bebişlerle girmek nasip olsun
İnşallah canım benim bu kadar beklemişiz çok güzel şeyler yaşayıp unutalım beklediğimiz çaresiz günlerimizi

Hadi bakalım sonrası çorap söküğü gibi gelecek inşallah

Canım hakkında hayırlısı olsun inşallah bizim topiğimiz sana şans getirir

Rabbim geciktiriyorsa güzelleştiriyordur canım benim Allahim Şafi ismiyle hepimize şifa versin güzel sonuçlar alalım hep birlikte inşallah dualarım seninle

Rabbim geciktiriyorsa güzelleştiriyordur canım benim Allahim Şafi ismiyle hepimize şifa versin güzel sonuçlar alalım hep birlikte inşallah dualarım seninle
Canım benim hiç tanımadığın birine dua etmek ne güzel bişey Allahım burda ki herkesin yüzünü güldürsün evladıyla kavuştursun hepimizi tez zamanda

Canım benim hiç tanımadığın birine dua etmek ne güzel bişey Allahım burda ki herkesin yüzünü güldürsün evladıyla kavuştursun hepimizi tez zamanda
Amiiiin canım benim sağlıcakla inşAllah
kimin dua kapısı açık bilinmez hepimiz birbirimizin duasında olalım burada dert ortağı olmak bambaşka

Daha belli değil şimdi estrofem içiyorum 30 Kasım'da kontrolum var o gün belli olacak kuzum inşallah
Ay o zaman ilk transfer senden gelecek gibi benim 4 ü kontrolüm var tahmini 7 gibi transfer dedi doktorum son kontrolden 3 gün sonra transfer oluyor sanırım tabi herşey uygunsa bende Estrofem coraspin imom kullanıyorum şimdilik

Bakalım ne diyecek heyecanla bekliyorum ben Ocak olacak derken hop bu ay çok heyecanlı bende vitamin içiyorum Allah hepimizin gönlüne göre versin inşallah sağlıklı bir gebelik sonra da kucağımıza almayı nasip etsin

Benim de dün ilk kpntrolum ve doktor ilk muaynede transfer 9 unda dedi. Ama bazılarının ikinci üçüncü kontrolünde belli oluyor transfer tarihleri . Benim neden öyle jemen belli oldu ki sebebini biliyor musun canım. Bu arada ben de şimdilik estrofem folik ve coraspinn kullanıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…