2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Bende bende 🤩 hepimiz ayrı ayrı çok emek veriyoruz hem psikolojik hem fizyolojik olarak. Allahım geri çevirmesin bizleri inşallah 🙏 sizler nasılsınız. Bir arkadaş vardı transferi gerçekleşti ama sonucu ne oldu acaba ya?
Amiiin inşallah 🙏 bende iyiyim canım 😍
ikinci adetimi bekliyorum 1 hafta sonra olurum insallah polip aldım ya ben gecikme yasarmiyim acaba

Merhabalar iyim çok şükür güzel haberi aldık ikince kez kan istedi doktorumuz oda güzel çıktı değerler 2 aralıkta kontrole gideceğiz çok heyecanlıyımm
Maşallah çok sevindim adınıza sayfamıza ilk gebelik haberi geldi çok şükür 🙏💓 darısı bizlere güzel haberler vermek 🌸

Kızlar kistten dolayı transferim iptal edilmişti ya basit kist dedi doktorum Tarlusal adet söktürücü verdi başına gelen var mı? İlk adetle gider mi bu kist:KK43: bi de tarlusalı bıraktıktan kaç gün sonra adet olurum acaba

Benimde canım ilk komtrolde 5 yumurta göründü, sonraki kontrolde 4 yumurta.
4 tane toplandı, 4 u de dollendi diye sevinirken 3. Gün gittim 1 tane yumurta kalmış, diğerleri erkek faktörü nedeniyle dollenememis. Eşimin değerlerinde hiç sıkıntı yoktu 1 tane yumurta vardı oda transfer edildi.
Elimde donmuş yumurta kalsın çok istemiştim ama kalmadı :KK43:
Transfer edilmiş olması çok güzel. Hayırlı olsun inşallah sımsıkı tutunur sana.
Ben şimdi yumurta toplamadan çıktım. Doktoru bekliyorum.

Kızlar yumurta toplamadan çıktım sadece 1 yumurtam varmış foliküller boşmuş 😔moralim çok bozuk doktor rahim dinlendirme yaparız diyordu tedavi öncesi şimdi cumartesi yada perşembe transfer olur dedi tabi yumurta döllenirse oda

Kızlar yumurta toplamadan çıktım sadece 1 yumurtam varmış foliküller boşmuş 😔moralim çok bozuk doktor rahim dinlendirme yaparız diyordu tedavi öncesi şimdi cumartesi yada perşembe transfer olur dedi tabi yumurta döllenirse oda
İnşallah döllenir canım benim. Önemli olan sayısı değil kaliteli güzel 1 embriyo gebelik için yeterli hiç moralini bozma

Kızlar herkese merhaba. İnşallah herkes hayırlısıyla hayırlı bir evlada kavuşur. Ben aralık ayı transfer olacaklar diye bir başlık göremediğim için açtım burayı. Aralık ayında transfer olacakları bekliyorum 🌸

ANNE ADAYI :anneadayı:
TRANSFER TARİHİ​
EMBRİYO​
DURUM​
@Mystery30614 KASIM👼
@nevra0716 ARALIK2 Embriyo🙏
@tadella8 ARALIK🙏
@whiterabbit21-22 ARALIK🙏
@nazlidrc4-5 ARALIK🙏
Safransari Safransari 23-25 KASIM🙏
@Semsem2127-30 KASIM🙏
@Umut96926 ARALIK🙏
@ilaybelis7 ARALIK2 Embriyo🙏
S ShErlok92 9 ARALIK2 Embriyo🙏
Benimde eklermisiniz 1 Aralık tek emrıyo transferim olacak

Merhaba kızlar, bir aksilik çıkmazsa bu ay bende transfer olacagım.
2. transferimde pozitifi görmüştüm ama maalesef düşükle sonuçlandı :KK43:
Inşallah bu sefer bebegime kavuşurum. Allahım hepimize hayırlı saglıklı evlatlar nasip etsin.

Transferiniz hayırlı olsun bu güzel sonuclar alırsınız inşallah.. kacinci gundesiniz acaba. Dikkat ettiğiniz şeyler yeme içme iş vs süreciniz hakkında bizi de bilgilendirir misiniz.?
4. Gunundeyim.
Farklı olarak günde 1 büyük boy incir kurusu, çeyrek avakado ve yer fıstığı yiyorum. Dr bunlari tavsiye etti.
Transfer olduğum günun öğleden sonrası biraz dinlendim. Ondan sonra normal hayata döndüm. Çok ağır kaldırıyorum baza felan. Onun haricinde yemek yapıyorum, çamaşirlari asıyorum vs. İse de döndüm bugün çalışmaya başladım. Dr da bu şekilde tavsiye etti.
Bebeğin rahme tutunması anlık birsey, yediğimiz gıdalar şansı ancak %0.000001 oranında etkiliyordur. Yine de içinin rahat etmesi için yapıyorum birşeyler.

Kızlar perşembe yumurta toplanacak. Tesettürlüyüm. Normalde hep etek ya da elbise giydim kontrollerde daha kolay oluyordu. Bu yumurta toplama için de aynı şekilde mi giyinmeliyim sizce? Eşofman takımı gibi bi şey daha mı iyi olur? Eteği kaldırıp üzerine verdikleri örtüyü örtüyorum normalde. Ama bu sonuçta farklı bir işlem ya yine de aynı kıyafetlerle yapılan bi şey ama değil mi?

Kızlar perşembe yumurta toplanacak. Tesettürlüyüm. Normalde hep etek ya da elbise giydim kontrollerde daha kolay oluyordu. Bu yumurta toplama için de aynı şekilde mi giyinmeliyim sizce? Eşofman takımı gibi bi şey daha mı iyi olur? Eteği kaldırıp üzerine verdikleri örtüyü örtüyorum normalde. Ama bu sonuçta farklı bir işlem ya yine de aynı kıyafetlerle yapılan bi şey ama değil mi?
Canım bu ameliyathanede oluyor. Narkoz da veriliyor kısa süreli.
Bu yüzden takı toka herşey çıkıyor, ameliyat kiyafeti giyiyorsun.

İnşallah döllenir canım benim. Önemli olan sayısı değil kaliteli güzel 1 embriyo gebelik için yeterli hiç moralini bozma
Evet ama umudum tükeniyor zaten pro5de yüksektidoktor da perşembe günü için transfer olabilir deyince inanamadım çünkü biz rahim dinlendirme planlanmıştır beni daha fazla üzmemek için öyle söyledi bence belki hiç yumurta çıkmadı😔 yumurta döşenmesi ne zaman oluyo bilgisi olan var mı

X