2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Senin bugün kaçıncı günün ben randevu için biraz cemkirmistim çünkü yer yok fln diyorlar ama ben tüp bebek tedavisi başlayacağım görüşme için 15 dk ayıramaz mi doktor diye para aliyorla malum hemen dönüş yapıp randevumu olusturdum ama degismezse 4. Gün de olsa git sen
Aşkım dün ilk günümdü bugün ikinci ama kahverengi leke geldi sadece kırmızıya dönmedi adette olamadım galiba hiç böyle bi sorun yaşamazdım doktor progestan verdi fitil ondan mı çok sinirim bozuldu şuan

Aşkım dün ilk günümdü bugün ikinci ama kahverengi leke geldi sadece kırmızıya dönmedi adette olamadım galiba hiç böyle bi sorun yaşamazdım doktor progestan verdi fitil ondan mı çok sinirim bozuldu şuan
Evet o geciktirebilir de benim de kullanırken düzen biraz sasmisti lekelenme de olmustu sanki gebelik öncesi lekelenme fln sanıp unutlaniyordum

bekliyorum bekliyooooruuuum.Artık transferim olsun istiyoooorrum :)) tabloya bi kendimi yazamadım yahu. Belli olsun kendimide yazıyım :)
en zoru beklemek ben adet olmadığım için psikolojim bozuluyordu az kalsın. kendinizi yazın tahmini olarak netleşince düzeltirsiniz totem olur sizin içinde, belki yazınca adet olursunuz :):KK200:

Kızlar merhaba, bende birazdan çatlatma iğnesi kullanacağım. Iki tane yumurtam gelişti, biliyorum çok az ama doktorum devam edelim dediği için pazartesi yumurta toplama olacak inşallah.

Üç sene önce de tedavi gördüm ve iki yaşında bir çocuğum var. Herkese hayırlısını diliyorum, kucaklar boş kalmasın inşallah.

Ayyy canım hadi hayırlı olsun çok mutlu oldum adına 🥰🥰🥰💓💓💓 süreci coook merak ediyorum 😍
Bende bende 🤩 hepimiz ayrı ayrı çok emek veriyoruz hem psikolojik hem fizyolojik olarak. Allahım geri çevirmesin bizleri inşallah 🙏 sizler nasılsınız. Bir arkadaş vardı transferi gerçekleşti ama sonucu ne oldu acaba ya?

Benim de öyle başladı adetim iki gün boyunca kahverengiyi ki normalde hemen kırmızıyla başlar adetim. Sonra hemşireyi aradım anlattım. Normal kullanılan haplardan dolayı dedi. Hatta bugün daha yeni yeni kırmızı ama yinede ilaç kullanmadığım zaman olduğum adet gibi değil adetim. Yani kafana takma kuzum. İlaçlardan.

Kızlar merhaba ben ağustosta opu oldum 2 tane 5.gün embriyom var rahim dinlenme yapıldı ekimde transferim vardı doğal transfer yapılacaktı ve bi sebeplerden dolayı yumurtam çatlamadığı için transferim iptal oldu kasımda da adet olamadım bi türlü ve gittiğimde kist varmış kasım ayı sa iptal oldu şimdi kısmetse kist geçerse aralıkta transfer olacak. Çok bekledim nolur benim için de dua edin😓 artık bir engel çıkmasın Rabbimin izniyle 🤲🏻
Aaa neredeyse aynı şeyi yaşamışız benim de doğal siklus olacak. Aralıkta transferim vardı iptal oldu kist çıktı normalde hiç yok e2 hep 30-40 arası oluyor kan verdim adetin 2. günü e2 yüksek olunca iptal oldu adetle dökülür dedi bir dahaki adette transfer tarihim belli olacak :KK43: sizde pcos mu var?

Kızlar merhaba, bende birazdan çatlatma iğnesi kullanacağım. Iki tane yumurtam gelişti, biliyorum çok az ama doktorum devam edelim dediği için pazartesi yumurta toplama olacak inşallah.

Üç sene önce de tedavi gördüm ve iki yaşında bir çocuğum var. Herkese hayırlısını diliyorum, kucaklar boş kalmasın inşallah.
Benimde canım ilk komtrolde 5 yumurta göründü, sonraki kontrolde 4 yumurta.
4 tane toplandı, 4 u de dollendi diye sevinirken 3. Gün gittim 1 tane yumurta kalmış, diğerleri erkek faktörü nedeniyle dollenememis. Eşimin değerlerinde hiç sıkıntı yoktu 1 tane yumurta vardı oda transfer edildi.
Elimde donmuş yumurta kalsın çok istemiştim ama kalmadı :KK43:

Aaa neredeyse aynı şeyi yaşamışız benim de doğal siklus olacak. Aralıkta transferim vardı iptal oldu kist çıktı normalde hiç yok e2 hep 30-40 arası oluyor kan verdim adetin 2. günü e2 yüksek olunca iptal oldu adetle dökülür dedi bir dahaki adette transfer tarihim belli olacak :KK43: sizde pcos mu var?
Pcos yok bende yumurta sayımda normaldi ilk defa kist oldu böyle bişeyle karşılaştım 😔 sizde pcos var mı

Kızlar selam bugün 2. Tüp bebek tedavime başladım Zoladex kullandık geçen ay kist baskılamak için bu ay adet görmeden corasprin ve estrofem kullanmaya başlıyorum dua edin lütfen 💞💞
Canim bendede kist var ya klomendennsonra oldu adetle atilir dedi doktorum atilmadi ara kanama yapiyor bana sana boyle birseh yapti mi ilkkez tup bebege basliyacaktim bu kist engel mi baslamaya ilac mi kullanmak gerekiyor

Bende hafif derece pcos var yok bile denebilir her ay bi yumurtam büyüyüp çatlar ilk defa böyle bir şeyle karşılaştım. Doktor stres faktörlü de olabilir dedi
Benim de öyle söyledi bi de mevsimsel olabilir ama stres daha büyük bi etken dedi. Bende her ay düzenli adet olurım ama böyle bişey başıma geldi yumurta çatlamadı ve kiste dönüştü 10 gün gecikmeli adet oldum kontrole gittim kist geçmemiş duruyordu Tarlusal verdi doktor

X