2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Biz de sperm testinin sonucuyla direkt tüp bebek merkezine gittik. Benim amh 1,3 diye zaten hiç vakit kaybetmek istemedik. Şak diye başladık yani öncesinde durumu sindirme karar verme gibi bi şey olmadı. Sizin için tek çare tüp bebek dediler aynı gün klinik araştırıp gittik görüşmeye. Öyle olunca hiç önden hazırlığımız olmadı. Kilo problemim yok ama hiç düzenli ve sağlıklı beslenen biri değildim. Üstelik sigara da içiyoruz karı koca. Sonucu aldığımız gün ben bıraktım. Eşim 1 paketten günde 3 5 taneye düşürdü. Cips kola falan bıraktım. Bakalım inşallah bu süreci kötü etkilemez. Kilo için önemli diyorlar şansı artırıyormuş. Ama vitamin takviyesi vs kanıtlanmış bir etkisi yokmuş. Sadece gebelik düşününce folikasit başlamak gerekiyor o kadar. Tabi her doktorun görüşü farklı.
E tabiki öyle yinede bu sürede güzel beslen toplandımı yumurtalar kaç tane oldu yaşta önemli genç olmak avantaj

Kızlar merhaba ben ağustosta opu oldum 2 tane 5.gün embriyom var rahim dinlenme yapıldı ekimde transferim vardı doğal transfer yapılacaktı ve bi sebeplerden dolayı yumurtam çatlamadığı için transferim iptal oldu kasımda da adet olamadım bi türlü ve gittiğimde kist varmış kasım ayı sa iptal oldu şimdi kısmetse kist geçerse aralıkta transfer olacak. Çok bekledim nolur benim için de dua edin😓 artık bir engel çıkmasın Rabbimin izniyle 🤲🏻
İşlerin rast gitsin inşallah. Ben de eylülden beri bekliyorum çok iyi anlıyorum. Yeni yıla bebişlerle girmek nasip olsun 😇

E tabiki öyle yinede bu sürede güzel beslen toplandımı yumurtalar kaç tane oldu yaşta önemli genç olmak avantaj
Sağda 8,3 7,1 10,6 10,9 9,3 9,5 8,8 ve 2 minik af
Solda 8,3 7,3 ve 4 af 1 minik af gördü doktor.
Gonal f 6.günündeyim. planlanılan gibi giderse haftaya cuma ctesi toplanır dediler. Yaş 27

İşlerin rast gitsin inşallah. Ben de eylülden beri bekliyorum çok iyi anlıyorum. Yeni yıla bebişlerle girmek nasip olsun 😇
İnşallah canım benim bu kadar beklemişiz çok güzel şeyler yaşayıp unutalım beklediğimiz çaresiz günlerimizi 🫠

Canım benim desteklerine teşekkür ederim çok kararsızdım cunku enerji verdin bana 🙏😍 şimdi 2 antibiyotik ve bir tane de cyclo diye bi ilaç yazmış onu kullanacağım o adet gecikmesini engelliyormuş opu dan sonra adet gecikmesi veya düzensizlik olmasın diye kullanacaksın dedi adetlerim düzenli insallah sorun çıkmazsa 3 aralikta 2. Regl olacağım 💓😍
Hadi bakalım sonrası çorap söküğü gibi gelecek inşallah 🤩🤩

Kızlar merhaba ben ağustosta opu oldum 2 tane 5.gün embriyom var rahim dinlenme yapıldı ekimde transferim vardı doğal transfer yapılacaktı ve bi sebeplerden dolayı yumurtam çatlamadığı için transferim iptal oldu kasımda da adet olamadım bi türlü ve gittiğimde kist varmış kasım ayı sa iptal oldu şimdi kısmetse kist geçerse aralıkta transfer olacak. Çok bekledim nolur benim için de dua edin😓 artık bir engel çıkmasın Rabbimin izniyle 🤲🏻
Canım hakkında hayırlısı olsun inşallah bizim topiğimiz sana şans getirir 🍀

Rabbim geciktiriyorsa güzelleştiriyordur canım benim Allahim Şafi ismiyle hepimize şifa versin güzel sonuçlar alalım hep birlikte inşallah dualarım seninle 🙏💓

Rabbim geciktiriyorsa güzelleştiriyordur canım benim Allahim Şafi ismiyle hepimize şifa versin güzel sonuçlar alalım hep birlikte inşallah dualarım seninle 🙏💓
Canım benim hiç tanımadığın birine dua etmek ne güzel bişey Allahım burda ki herkesin yüzünü güldürsün evladıyla kavuştursun hepimizi tez zamanda 🤲🏻

Canım benim hiç tanımadığın birine dua etmek ne güzel bişey Allahım burda ki herkesin yüzünü güldürsün evladıyla kavuştursun hepimizi tez zamanda 🤲🏻
Amiiiin canım benim sağlıcakla inşAllah 🙏
kimin dua kapısı açık bilinmez hepimiz birbirimizin duasında olalım 🙏💓 burada dert ortağı olmak bambaşka 🌸

Daha belli değil şimdi estrofem içiyorum 30 Kasım'da kontrolum var o gün belli olacak kuzum inşallah 🙏
Ay o zaman ilk transfer senden gelecek gibi 🫣😍 benim 4 ü kontrolüm var tahmini 7 gibi transfer dedi doktorum son kontrolden 3 gün sonra transfer oluyor sanırım tabi herşey uygunsa 🙈 bende Estrofem coraspin imom kullanıyorum şimdilik ☺️

Ay o zaman ilk transfer senden gelecek gibi 🫣😍 benim 4 ü kontrolüm var tahmini 7 gibi transfer dedi doktorum son kontrolden 3 gün sonra transfer oluyor sanırım tabi herşey uygunsa 🙈 bende Estrofem coraspin imom kullanıyorum şimdilik ☺️
Bakalım ne diyecek heyecanla bekliyorum ben Ocak olacak derken hop bu ay çok heyecanlı bende vitamin içiyorum Allah hepimizin gönlüne göre versin inşallah sağlıklı bir gebelik sonra da kucağımıza almayı nasip etsin 🥰

Benim de dün ilk kpntrolum ve doktor ilk muaynede transfer 9 unda dedi. Ama bazılarının ikinci üçüncü kontrolünde belli oluyor transfer tarihleri . Benim neden öyle jemen belli oldu ki sebebini biliyor musun canım. Bu arada ben de şimdilik estrofem folik ve coraspinn kullanıyorum

X