2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Amın ınshAllah , şimdide kalbım çıkcak gibi şu an, transferden sora cumartesi çabuk gelsın 11 gun nasıl geçecek diyordum şimdi kokruyorum ya negatıfsen belke bır ıkı gunde beklesem nıye böyle çabuk geldı

Maşallah o zaman sana ve hep kendisi yapanlara ben büyük konuşmayayım da yapamam ya bide bu iğne mübarek kalın ve canımı yakıyor çoğu zaman
Ben ucu çıkarıb insulin iğnesi başın takıyorum topladıkda sora içine o küçük az acıtyor öğle yap , vallahı bende diyordum yumurta büyütme çatlatmada hemişere çağırdım o yapdı bakdım para yetmez her gelişi 300 tl , trasferden sora kendım yapdım progestronu )

Kızlar transfer dahil 5. Gün 2 gündür üşüme var bende ama gece ter basıyor hasta mı oluyorum belirti midir nedir bu ev fırın ama ben hala üşüyorum

Aaa çok mantıklı aslında ama insülin iğnesini temin etmem gerek bide varya bazen hiç anlamıyorum iğne ucunu bazende of diyorum bu ne acıdır.

Canım benimde sıvı gördüğü icin hsg istemişti tekrarda

Canım benimde sıvı gördüğü icin hsg istemişti tekrardan
Dayanamadım bugün transferimi doldum 7 tanede donduruldu embriyom galiba dondurulmuş olanlara güvendiğim için transferi onayladım. Ulturasonla baktıklarında folekül vardı şimdi de çok sayıda birde büyüktüler inşallah tutar 3. Gün embriyosu konuldu dua edin kızlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…