2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Kızlar transfer dahil 5. Gün 2 gündür üşüme var bende ama gece ter basıyor hasta mı oluyorum belirti midir nedir bu ev fırın ama ben hala üşüyorum 🥹
Bende de aynı şeyler var bir sıcak basıyor bir üşüyorum ayaklarım buz gibi, ama normalde de elleri ayakları üşüyen biriyim, birde transfer öncesi de beni sıcak basıyordu. Sanırım ilaçlar 🥹

Kızlar burası bana çok iyi geldi çok tesekur ederim hepnıze ınsan içi rahatlıyor bilmedikleri korkuları sorunları soruyor her kes yardım edıyor , meselen ben lekelemee çok panıkdı normal ve iyi bir şey oldugu soylenızı işde çok iyi 🤲🏼❤️🙏🏼
Evet bana da çok iyi geliyor hele de böyle yatıp beklerken ve hele de kimseye birşey anlatamazken, ailelerimiz bile bilmiyor kimseye söylemedik. Birde insan yaşamayanların anlayamayacağını düşünüyor, o yüzden iyi ki varsınız 🤍🫶🏻

Kızlar burası bana çok iyi geldi çok tesekur ederim hepnıze ınsan içi rahatlıyor bilmedikleri korkuları sorunları soruyor her kes yardım edıyor , meselen ben lekelemee çok panıkdı normal ve iyi bir şey oldugu soylenızı işde çok iyi 🤲🏼❤️🙏🏼
Kesinlikle burası olması gerçekten zaman geçmezdi sizlerle konuşmak bana da çok iyi geldi iyi ki varsınız 💞💞

Kızlar merhaba hepiniz inşallah çookk güzel sonuçlar alırsınız 🤲🤲🤰🏻
Benim buğun kan testine gitmem gerekiyordu ama bazı sebeplerden gidemedim.
Şimdi size söyle anlatayım 9.gün 10.gün idrar testi yapmıştım ve buraya atmıştım hayali çizgi vardı umutlandım. Bugun gidemeyinceevde test yapayım dedim ilk negatifi gördüm yarım saat sonra hayali çizgiye dönüştü geçerli mi bilemedim ve ben bu testleri yaparken ilk sabah idrarı ile yapmadım. Sonucu öğrendiğimden beri tutmadı diye ağlıyorum hiç umudum kalmadı ben kendimden geçtim artık rabbim size versin kafam allak bullak suan kan vermeye gücüm yok kabullenemiyorum kendimi hamile hissediyordum pazartesi ye kadar bekleyecegim sonra gideceğim kendimi anca hazırlarım 😔

Hayırlı akşamlar arkadaşlar ovulasyon testi ile yumurtlama gördüm 15 gün test yaptım 3 dk içinde ben hayali çizgi görüyorum testime baka bilir misiniz sizde görüyor musunuz

Eklentiler

• IMG_20231214_133938.jpg
    IMG_20231214_133938.jpg
    44,3 KB · Görüntüleme: 46
3. Günden selamlar bugünde geçti yazanlar olmuş gerçekten öyle. Bazen sancı geliyor karnıma kuruntu mu diye düşünüyorum 😅 günde 3 iğne yapıyorum bende Progestan çok şükür rahatta oksapar öldürüyor bende kendim yapıyorum hep

Şimdi size söyle anlatayım 9.gün 10.gün idrar testi yapmıştım ve buraya atmıştım hayali çizgi vardı umutlandım. Bugun gidemeyinceevde test yapayım dedim ilk negatifi gördüm yarım saat sonra hayali çizgiye dönüştü geçerli mi bilemedim ve ben bu testleri yaparken ilk sabah idrarı ile yapmadım. Sonucu öğrendiğimden beri tutmadı diye ağlıyorum hiç umudum kalmadı ben kendimden geçtim artık rabbim size versin kafam allak bullak suan kan vermeye gücüm yok kabullenemiyorum kendimi hamile hissediyordum pazartesi ye kadar bekleyecegim sonra gideceğim kendimi anca hazırlarım 😔
Selam yapma öğle idrar testime aldadanıb böyle yapma kendimi toparla yatın git , hepımızde aynı korku var ama eninde sonunda yapmalıyız bunu

Bak canim iyi yada kötü eğer test zamanın geldiyse yap iyiyse boşuna üzülmemiş olursun eğer yoksa da kabullenmen için belirsizlik kadar zor bişey yok üzülme diyemiyorum çok zor bir süreç hepimiz yaşadık yaşıyoruz Allah hepimize sağlıklı evlat Versin

Umudunu kaybetme nolur. Ne zorluklarla geliyoruz bugünlere ümitsizliğe kapılma acile gidebiliyorsan git acilde ver testini yapma lütfen

X