2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

selam kızlar bende yarın yumurta toplama işlemi yapılacak yarın benim gibi gidecek olan var mı çok büyük heyecan sardı içimi

Güzel haberler alacağımız birgün olsun inşallah
Ben yine lekelerle uyandım
Canım ya seninle beta değerlerimiz benzer. Diğerlerine göre düşük bizimki bu beni endişelendiriyorbenim bi arkadasım da birkaç ay önce tüp bebek yaptırdı. Onunki 100 200 400 diye ilerlemiş. Aslında gayet normal ilerlemiş. Ama kadınlar kulübünü okuduğunda diğerlerininki 100den birden 300e 400e çıkıyormuş. O yüzden o da kendini kıyaslayıp üzülüyormuş. O yüzden kıyas yapma kendi artışınla ilgilen dedi ama insan yüksek değerleri daha güven verici buluyor bu bir gerçek. Benim de kafam karışık

Kızlar tüp bebek işlemi uzunmu biraz korkuyorum vajinusmus geçmişim var aşılamamı anestezili oldum 2 kere

Kızlar tüp bebek işlemi uzunmu biraz korkuyorum vajinusmus geçmişim var aşılamamı anestezili oldum 2 kere
5 10 dk falan sürüyor ama aşırı idrara sıkışık oluyorsun. O yüzden rahatsızlık veriyor karnına bastırıyorlar o kadar tuvaletin varken kasıkların ağrıyor hareket etmemen lazım falan. Ama acılı bir işlem değil rahatsız edici bi işlem bana göre. Aşılama hiç olmadım ama benzerdir muhtemelen

Ayyyy canım benim dedim sana teste çıkıp negatif alan görmedim çok sevindim canım umarım sağlıkla ilerler bu sefer kucağına almak nasip olur yine çok güzel bi gün

Yehhhhuuuuu kuzum tebrik ederim sağlıkla ilerlesin inşallah çok sevindim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…