2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

selam kızlar bende yarın yumurta toplama işlemi yapılacak yarın benim gibi gidecek olan var mı çok büyük heyecan sardı içimi :dua:

Güzel haberler alacağımız birgün olsun inşallah 🙏🏼 💐😍
Ben yine lekelerle uyandım 🤦🏻‍♀️
Canım ya seninle beta değerlerimiz benzer. Diğerlerine göre düşük bizimki bu beni endişelendiriyor😥😥benim bi arkadasım da birkaç ay önce tüp bebek yaptırdı. Onunki 100 200 400 diye ilerlemiş. Aslında gayet normal ilerlemiş. Ama kadınlar kulübünü okuduğunda diğerlerininki 100den birden 300e 400e çıkıyormuş. O yüzden o da kendini kıyaslayıp üzülüyormuş. O yüzden kıyas yapma kendi artışınla ilgilen dedi😅 ama insan yüksek değerleri daha güven verici buluyor bu bir gerçek. Benim de kafam karışık

Kızlar tüp bebek işlemi uzunmu biraz korkuyorum vajinusmus geçmişim var aşılamamı anestezili oldum 2 kere

Kızlar tüp bebek işlemi uzunmu biraz korkuyorum vajinusmus geçmişim var aşılamamı anestezili oldum 2 kere
5 10 dk falan sürüyor ama aşırı idrara sıkışık oluyorsun. O yüzden rahatsızlık veriyor karnına bastırıyorlar o kadar tuvaletin varken kasıkların ağrıyor hareket etmemen lazım falan. Ama acılı bir işlem değil rahatsız edici bi işlem bana göre. Aşılama hiç olmadım ama benzerdir muhtemelen

Kızlar dayanamadım test yaptım 🤭🤭🙈🙈

Eklentiler

• IMG_8314.jpeg
    IMG_8314.jpeg
    69 KB · Görüntüleme: 127
Kızlar sonucum 62.48 çıkmış inanamıyorum Allah'ıma sonsuz şükürler olsun Darısı sonuç bekleyen isteyen hepimizin başına olsun E Esra2015 haklıymışsın canım varmış 🤗 ağlıyorum gülüyorum karma karisiğım 🤲🥺
Ayyyy canım benim dedim sana teste çıkıp negatif alan görmedim çok sevindim canım umarım sağlıkla ilerler bu sefer kucağına almak nasip olur 🙏🙏🙏🙏🙏🥳🥳🥳🥳🥳yine çok güzel bi gün

Kızlar sonucum 62.48 çıkmış inanamıyorum Allah'ıma sonsuz şükürler olsun Darısı sonuç bekleyen isteyen hepimizin başına olsun E Esra2015 haklıymışsın canım varmış 🤗 ağlıyorum gülüyorum karma karisiğım 🤲🥺
Yehhhhuuuuu 🎊🎊🎊🥳🥳🥳🕺🏽🕺🏽🕺🏽 kuzum tebrik ederim sağlıkla ilerlesin inşallah çok sevindim 🙈🙈🙏🏻🙏🏻🤰🏼🤰🏼🤰🏼🥰🥰🕺🏽🕺🏽💃🏼💃🏼😍😍🤲🏻🤲🏻🎈

X