2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Kızlar geceden beridir göğüs sıkışması yaşıyorum. Sizde oldu mu ilaçlardan galiba. Doktorumu arayıp ilaçları bıraksam olur mu ki. Kollarımdan kan geçmiyor sanki 😔

Kizlar biliyorsunuz transferim iptal olmuştu ve 10 gün estrofem ve duphaston kullandım. İlaçları dün biraktim. Göğüslerim aşırı sis ve hassas . Acaba hemen adet olur muyum ya. Adet günüm yarın görünüyor ama bilemedim . Adet gecikmesi olmaz değil mi. ?

Kizlar biliyorsunuz transferim iptal olmuştu ve 10 gün estrofem ve duphaston kullandım. İlaçları dün biraktim. Göğüslerim aşırı sis ve hassas . Acaba hemen adet olur muyum ya. Adet günüm yarın görünüyor ama bilemedim . Adet gecikmesi olmaz değil mi. ?
Kuzum hiç bilemiyorum başıma gelmedi 🤷‍♀️ insallah hemen gelir tekrar başlarsın🥰🥰

Kızlar günaydın. Bunu yazacağıma asla ama asla inanmıyordum ama galiba hamileyim… test sonucum 46. 7. Gün yaptım. Allahım rüyada mıyım🥹🥹
Tebrık ederim sağlıkla kucağına da alırsın inşallah. Benım 7.gunu merak ettim 7.gunde kan testı mı verdın ? Normalde 12 gün bekle dedımlerı için ya çıkmazsa diye bende yapmak istemıyorum sizin 7.gunde kan da mı çıktı ?

X