2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Peki canım transferden önce de iliski yasağı var mi transfer hazırlığı ayında

Evet gerçekten hiç bir bilgi vermediler üstelik Ankara da tüp bebekte en iyi labaratuara sahip en yüksek pozitif oranına sahip hastaneye gidiyorum

Evet gerçekten hiç bir bilgi vermediler üstelik Ankara da tüp bebekte en iyi labaratuara sahip en yüksek pozitif oranına sahip hastaneye gidiyorum
Canım ordakilere msj atıp sorman daha mantıklı çünkü her hastane farklı söylemiş bende kan alma filan da yoktu mesela gittim sdece su içtim transfer olup geldim kanda neye bakıyorlar onuda bilmiyorum önceki tedavilerimde de hiç kan vermedim transferden 2 3 gün önce E2 progesterona bakılıyor sadece o kadar

Orası çok çok iyi bir hastane Türkiye'de. O zaman bir bildikleri vardır muhakkak. Takılma her merkez farklı. Ben özel sandım. Bol şanslar. Ama size bir tavsiye transfer sonrası 3 gün duş almayın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…