2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Ahh canım kumrum inşallah.inşallah alırız hepimiz bu güzel haberi. Kendimi dinledim bugün bütün gün ama hiç bir belirtim yok daha ilk gün diye heralde
Ben daha bisiy yapmadan heyecanla okuyorum sizleri tahmin edemem günler çabucak geçsin inşallah dinleme kendini dicem ama ben olsam bende öyle olurdum

İyi akşamlar kızlar bir şey sorcam bende bügün 9 cü hün az once ufak parçacık gibi siyah bir şey geldi ne ola bilir olan varmo çok korkuyorum

Canim ya burdayım diyor bebiş kaçıncı günün. Belirtilerin neler
Canım bugün 10. günümdü nasipse yarın kan günüm. Valla belirti mi ilaç yan etkisi mi birşeyler oluyor. Bu zamana kadar ara ara keskin ayağıma vuran kasık ağrısı oldu ayaklarimda çok üşüme oldu ilk gunler buzda gibiydi şimdi biran üşüyüp biran ter basar oluyor. Son bir kaç gündür inanılmaz baş ağrım var kuru bulantım var ama işte bunların hepsi hepimiz de var neredeyse var ilaç yan etkilerine bağlıyorum. Eğer pozitif çıkarsa kan testim farklı olarak ben ishal oldum. Normalde kronik kabızlık çekerim bağırsak tembelliğim var bana enteresan gelmişti.Rabbim beklentimiz sabrımızı mükâfatlandırsın hepimize nasip etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…