2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Kızlar transferden sonra sık duş alıyor musunuz? İlk 3 gün alma demişti Dr burada da öyle okuyordum zaten almamıştım. Sonra bi kez daha aldım artık alabiliyor muyuz ya ben sık sık duşa girerim normalde hergün gibi 😒

Kızlar transferden sonra sık duş alıyor musunuz? İlk 3 gün alma demişti Dr burada da öyle okuyordum zaten almamıştım. Sonra bi kez daha aldım artık alabiliyor muyuz ya ben sık sık duşa girerim normalde hergün gibi 😒
Bende normalde hergün alırım ama iki gündür almıyorum canım nolur nolmaz diye 🙈

Ben 3 gün almadım bugün aldım bana ama hemşire 1 gün alma demişti bence artık birşey olmaz zaten embriyo sanırım 72 saat içinde tutunuyormuş🫶🏻

Canım 3 gün önce 15 bugün ise 49 gayet güzel artış göstermiş her insanın bünyesi aynı degil ki önemli olan iki kat artısı masallah senin o da olmuş elbet tedirgin olursun ama sonucun iki kat arttığı icin normal canım
Evet aslında beklenen katlama olmuş bakalım ctesi günü 98 100 olması lazım en az

Canım yarın çıkacakmış. Bide bugün transfer hariç 8. Gün. Herhalde olsa çıkar bişeyler değil mi?
Gebelik varsa tabiki çıkar artık. Ki inşallah pozitifi alırsın. Ama doktorun ilaçlar için kızar diye düşünüyorum en azından benimki öyle çünkü ısrarla dakikası dakikasına ilaclar çok önemli. Yoksa bu eziyeti neden yasayalim değil mi .

Bana duş alma bile demediler. Bende 2. Günü almistim
Bazı hastaneler doktorlar aşırı detaylı bilgi veriyor bazısı daha yüzeysel davranıyor zaten nasipten ötesi yok bazen ne yaparsak yapalım olmuyor ama hastane doktor içinize her açıdan sinsin,bir dahaki tedavinize gerek kalmadan hamile kalırsınız inşallah 🙏🏼💐 ama oldu ki gerek kaldı içinize sinsin her şey..
Benim görümcem 4 yıllık evli embriyosu alındı havuz yapılacak dendi, rahim toparlansın şu kadar zaman sonra gelin dediler,maddi açıdan hazır olmadıkları için gidemediler ve hastane asla arayıp sormuyor,neden gelmediniz diye.
Benim doktorumun olduğu hastane bildiğiniz aylık beni arar,nasılsınız tedavi düşünürseniz hizmetindeyiz vs deyip kapatıyordu..
O arama hastayı sorma bile beni iyi hissettiriyordu
Bahsettiğim 2 doktorda bu şehir ve civarı için nam salmış ama benim öncelik kriterim hastaya verilen önem.Güven veriyor bana 🤭

X