2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Canım bugün 10. günümdü nasipse yarın kan günüm. Valla belirti mi ilaç yan etkisi mi birşeyler oluyor. Bu zamana kadar ara ara keskin ayağıma vuran kasık ağrısı oldu ayaklarimda çok üşüme oldu ilk gunler buzda gibiydi şimdi biran üşüyüp biran ter basar oluyor. Son bir kaç gündür inanılmaz baş ağrım var kuru bulantım var ama işte bunların hepsi hepimiz de var neredeyse var ilaç yan etkilerine bağlıyorum. Eğer pozitif çıkarsa kan testim farklı olarak ben ishal oldum. Normalde kronik kabızlık çekerim bağırsak tembelliğim var bana enteresan gelmişti.Rabbim beklentimiz sabrımızı mükâfatlandırsın hepimize nasip etsin 🤲
Amin canım benim 🤲 aynen bende de benzer belirtiler var bende ilaçlara bağlıyorum ama insan bı yandan da acaba mi diyor. Benim de bugün 8.gunum cumartesi kan vericem. İdrar testi yapmaya cesaretim yok.

Kızlar bu serumdan alan var mı ben az önce aldım ama cok kötü oldum bildiğin hüngür hüngür ağladım. Kollarıma agrı girdi midem bulandı başım döndü
ben yaptırdım canım.
kolu düz tutmaktan epeyce ağrım oldu ama serum çıktığı gibi dindi ağrı. mide bulantısı olmadı. ama bana gerçekten çok yavaş verdiler, acaba hızlı mı oldu seninki?

kızlar transferden 5 gün önce bir kan testine bakılıyormuş ve transferin ona göre olup olmayacağı belli oluyormuş. neye bakıyorlar, biliyor musunuz?

bir de biz estrofem kullanırken yumurtluyor muyuz? bilen var mı bu kısmın matematiğini?

kızlar transferden 5 gün önce bir kan testine bakılıyormuş ve transferin ona göre olup olmayacağı belli oluyormuş. neye bakıyorlar, biliyor musunuz?

bir de biz estrofem kullanırken yumurtluyor muyuz? bilen var mı bu kısmın matematiğini?
Ben bakıldı ama neye bilmiyorum , ama cevapı almamışdım kan verdim cuma dediler salı transfere gel ama hiç cevapı çıkmamışdı bence progestorana bakılıyor araşdırdım öğle yazmışdı

Estradiol ve progesteron bakılıyor canim sanırım yumurtlamaya engel değildir rahimi kalınlaştırmak hazırlamak için veriyorlar

Allah allah nedennoyle olmuş canim ya amh degerin mi dusuktu benim dusuk bende acikcasi korkuyorum az yumurta cikar diye
Hayır aksine ben pkoluyum ve amh 6 küsür çıktı bir kaç ay önce. Ya amh ile alakalı değil benimki doktorlarda net bişey söylemiyorlar malesef 😔 Ya şu süreçte anladım ki Allah ol derse olucak. Ne amh düşük olanlar asla hamile kalamazsın denilen kişiler hep çok şükür hamile kaldılar. Rabbim onlara nasip etti. Bana da hiç bir sorun yok herşey yolunda hamile olmaman için sorun yok diyorlar ama olmuyor. Rabbim nasip etmiyor inşallah hayırlı zamanda bizede nasip olur diye dua etmekten başka Allaha güvenmekten başka çaremiz yok 🙏

Kızlar herkese merhaba. İnşallah herkes hayırlısıyla hayırlı bir evlada kavuşur. Ben aralık ayı transfer olacaklar diye bir başlık göremediğim için açtım burayı. Aralık ayında transfer olacakları bekliyorum 🌸

ANNE ADAYI :anneadayı:
TRANSFER TARİHİ​
EMBRİYO​
DURUM​
@Mystery30614 KASIM:anneadayı:
@nevra0716 ARALIK2 Embriyo🙏
@tadella8 ARALIK🙏
whiterabbit whiterabbit 23 ARALIK🙏
@nazlidrc4-5 ARALIK:anneadayı:
@Safransari23-25 KASIM🙏
@Semsem2127-30 KASIM🙏
U Umut9692 6 ARALIK🙏
@ilaybelis7 ARALIK2 Embriyo🙏
@ShErlok929 ARALIK2 Embriyo🙏
@Maviyasemin1 ARALIK:anneadayı:
@pinar783413 ARALIK🙏
@Esra20155 ARALIK:anneadayı:
@mucize1211 ARALIK🙏
@fsrgnr20 ARALIK2 Embriyo🙏
@zxcjkl5 ARALIK🙏
@Glsm894 ARALIK:anneadayı:
@b1k21 ARALIK2 Embriyo:KK43:
@kbrkddd6114 ARALIK🙏
@flower0030 KASIM:anneadayı:
@Htc10598 ARALIK🙏
@yarinsiz4 ARALIK🙏
@Dfn19034 ARALIK🙏
@Mujdem18252 ARALIK🙏
@anneolmakkistiyorumm29 ARALIK🙏
A Aliece 7 ARALIK2 Embriyo:anneadayı:
@pofolperisi11-15 ARALIK🙏
M Merii1010 11 ARALIK🙏
@Maviboncuk589 ARALIK🙏
@Meryembess11 ARALIK2 Embriyo🙏
@mrsdeniz11116 ARALIK2 Embriyo🙏
@ffffffff6 ARALIK🙏
@sutlac4012 ARALIK🙏
@seygok22 ARALIK🙏
@nehirgibi995 ARALIK:anneadayı:
@Lilaa915 ARALIK:anneadayı:
@dunyadabiri5 ARALIK🙏
@gunes9169 ARALIK🙏
@mucize1211 ARALIK🙏
@gzmist3415 ARALIK🙏
@Bidebayilistersenferiha6 ARALIK🙏
@Ebkebk25-26 ARALIK🙏
@Edebiyatcii4 ARALIK2 Embriyo:anneadayı:
@Mukaddes334 ARALIK2 Embriyo🙏
@brcdrsn5 ARALIK🙏
@Efo20237 ARALIK🙏
@MrsDerya7 ARALIK:anneadayı:
@kubrakubra0616 ARALIK🙏
@chapter11 ARALIK2 Embriyo🙏
@namuzmr12 ARALIK🙏
pastakek pastakek 4 ARALIK🙏
@Mrs-cicek4 ARALIK:anneadayı:
@Papatya_304 ARALIK🙏
G gunesh9 5 ARALIK🙏
@mrsbussy11 ARALIK🙏
@huzur 77354 ARALIK🙏
@Kivirbas9520 ARALIK🙏
@Sneeuwvlok14 ARALIK🙏
@evamaysa11 ARALIK2 Embriyo🙏
Beni de eklermısınız ? 09 Aralık transfer - 22 Aralık test 🤲

Hayır aksine ben pkoluyum ve amh 6 küsür çıktı bir kaç ay önce. Ya amh ile alakalı değil benimki doktorlarda net bişey söylemiyorlar malesef 😔 Ya şu süreçte anladım ki Allah ol derse olucak. Ne amh düşük olanlar asla hamile kalamazsın denilen kişiler hep çok şükür hamile kaldılar. Rabbim onlara nasip etti. Bana da hiç bir sorun yok herşey yolunda hamile olmaman için sorun yok diyorlar ama olmuyor. Rabbim nasip etmiyor inşallah hayırlı zamanda bizede nasip olur diye dua etmekten başka Allaha güvenmekten başka çaremiz yok 🙏
Allahtan umut kesilmez canım hersey gönlünce olsun

Her bebeyın gelme zamanı vardır Allah biliyor hayrlı zamanda vercir moralımızı düşürmeyelim bir bildiyi var ınshaalah hepmızın uzunu guldurudyı zaman olcak

X