2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Hahahaaa valla çok güldüm adam tek kelimeyle herşeyi anlatmış ama anlayabilene aşk olsun

Kızlar adet öncesi sizde karın gurultusu gibi değişik sesler geliyor mu? Yine öyle sesler gelmesi adet olacağımıza mı işaret

Kızlar sürekli yatıyor musunuz ben yatıyorum bugün biraz ayakta kaldım sadece ocak sildim kahvaltı hazırladım falan
Annem beni kaldırmıyor namaz yemek tuvalet iğne saatlerinde kalkıyorum bide eşim gelince kapı açmaya. O kalktığımda da evde bi turluyorum yarın yatış modundan çıkarım transferin 2. Günündeyim

Canım ben deniz olan bir ilçede yaşıyorum eşim hobi olarak balıkçılık da yapmayı sever balıklardan çok anlar dün bu konuyu ona sordum dip balıklarında civa oranı yüksek olabilir ama yüzey balıklar yenilebilir dedi özellikle somon rahatlıkla yenilebilir dedi. Ben dip balıkları da sormuştum barbun aklımda bir tek şuan tekrar dip balıkları sorup yazarım. Ama benim doktorum balık yasaklamadı hatta et süt yoğurt balık önerdiler. Sanırım abartmadan yenilmesi zarar vermez

Evet canım bende buna kanaat getirdim bugün alıcam ve yiyicem inşallah konusu geçtikçe şiştim resmen ahahahaha canım çok istedi zaten her hafta yerim bişey olmaz Allahın izniyle

Evet canım bende buna kanaat getirdim bugün alıcam ve yiyicem inşallah konusu geçtikçe şiştim resmen ahahahaha canım çok istedi zaten her hafta yerim bişey olmaz Allahın izniyle
Canım şimdi aradım sordum özellikle Karadeniz balıklarından barbunya ve mezgit ağır metal içerirmis Akdeniz de lagos falan var ama zaten çok tezgah balığı değildir dedi. Ama hamsi,istavrit,palamut, lüfer,somon falan bunlar yüzey balığıymış. Anneme diyor benim kız kardeşime hamileyken balık asermis hepsinden yedim hem de ilk baştan hiç birşey olmadı diyor. Her dakika yemeyecegine göre de bence birşey olmaz afiyet bal şifalar olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…