2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Annem beni kaldırmıyor 😅 namaz yemek tuvalet iğne saatlerinde kalkıyorum bide eşim gelince kapı açmaya. O kalktığımda da evde bi turluyorum 😅 yarın yatış modundan çıkarım transferin 2. Günündeyim
Merhaba bende transferimin ikinci günndeyim sürekli yatamıyorum ben canım durmuyor😅İnşaAllah güzel sonuçlar alalımm

Merhaba🌸 yok yapmadım henüz. Ümidim yok zaten ilaçları da bırakmıştım.
Sahi mi aslında o ilaçlar gebeliği artırır ama o kadar mi umutsuzsun. Geçen bahar İkinci denememde benim kadar umutsuzu var mı bilemem o kadar negatiftim ki kan verip eve kadar gözlerim dolu yurumustum . Sonucumu açtım bı baktim pozitif ama nasıl böyle asla inanamıyordum. Her şey tam bitti derken neler doğar kim.bilir. Hakkında hayırlısı olsun ama keşke hiç birakmasaydin.

Sahi mi aslında o ilaçlar gebeliği artırır ama o kadar mi umutsuzsun. Geçen bahar İkinci denememde benim kadar umutsuzu var mı bilemem o kadar negatiftim ki kan verip eve kadar gözlerim dolu yurumustum . Sonucumu açtım bı baktim pozitif ama nasıl böyle asla inanamıyordum. Her şey tam bitti derken neler doğar kim.bilir. Hakkında hayırlısı olsun ama keşke hiç birakmasaydin.
doğum oldu mu 🥰

Kızlaaaaaar sonucum çıktı 127 🙏🏻🙏🏻çok şükür. İnşallah güzelce devam eder hepimiz pozitiflerimizi alalım keseleri görelim kalp atışlarını duyup kucaklarımıza sağlıcakla alalım🙏🏻cumartesi yine test vericem
Kuzuuuum tebrik ederim 💃🏼💃🏼🎊🎊🎊🎈🥳🥳🥳🥳🎈🎈 sağlıkla sıhhatle ilerlesin inşallah 🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤰🏼🤰🏼🤰🏼🕺🏽🕺🏽💃🏼💃🏼🎊🎊🎊🥳🎈
pinar7834 pinar7834

Evet canım bende buna kanaat getirdim bugün alıcam ve yiyicem inşallah konusu geçtikçe şiştim resmen ahahahaha canım çok istedi zaten her hafta yerim 😇 bişey olmaz Allahın izniyle 🙏🏻
Merhaba. Bende kendi doktoruma sordum balık yağı vs yasak haftada bir kesinlikle balık yemelisin dedi hamsi somon gibi o yüzden içiniz rahat olsun 🌸

X