2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Ayy umarım umarımmm 🙌🙌 Hiiç test yapmadan bekledim bu sefer bakalım ilk transferimde 5. günden yapmıştım çok stresliydi böyle daha iyi en azından kendimi yormuyorum acaba kasette mi çıkmadı falan diye🤣🤣 Sabah kaçta gideceksinnnn? 6 Aralık transfer oldum 9. gün test yaptırmak istedim transfer olduğum gün söyledim doktor olur dedi 🤣 Cuma akşamı ona göre planımın olduğunu söyledim..

Senin kaçıncı gün embriyosu canım tek mi? çift mi? ilk denemen mi?
Ben 3.gün çift embriyo transferi oldum 4 Aralık'ta doktorum 11.gün kan ver dedi bana kalsa dün ya da bugün gidip vericem de eşim illa gününü bekle diye ısrar ediyor. Benim ilk transfer test yapmam diyordum ama dayanamadım yaptım silik çıktı ama ona da inanamadık eşim o testler bozuktur diyor ısrarla ben de yarın olmasını sabırsızlıkla bekliyorum. Benim transferim 16.30 olmuştu kanı sabah erken versem etkilemez değil mi sonucu. Allah'ım hepimize pozitif sonuçlar nasip etsin. Bugün 2.kani vereceklerden de hayırlı haberler almayı nasip etsin 🤲

Kızlar benim sorum şu. Biz transfer gününü de dahil ediyor muyuz. Yani ben 9 Aralıkta transfer oldum ya bugün 5. Günüm mu yoksa 6. Gün mü?
Ben transfer gününü dahil etmeden sayıyorum. Ama doktor bana 11. Gün kan ver dediği için acaba transfer gününü de mi sayıyorlar diye düşünüyorum ozaman 12. Gün olur

Ben 3.gün çift embriyo transferi oldum 4 Aralık'ta doktorum 11.gün kan ver dedi bana kalsa dün ya da bugün gidip vericem de eşim illa gününü bekle diye ısrar ediyor. Benim ilk transfer test yapmam diyordum ama dayanamadım yaptım silik çıktı ama ona da inanamadık eşim o testler bozuktur diyor ısrarla ben de yarın olmasını sabırsızlıkla bekliyorum. Benim transferim 16.30 olmuştu kanı sabah erken versem etkilemez değil mi sonucu. Allah'ım hepimize pozitif sonuçlar nasip etsin. Bugün 2.kani vereceklerden de hayırlı haberler almayı nasip etsin 🤲
En güzeli gününde yapmak canım benim eşin haklı gününde olan en güzeli en azından aklında soru işareti kalmıyor.
Benim transfer 6 aralık 15.30 da yapıldı ben dedim sabah yapsam sorun olur mu 9. günü sabahı yok olmaz zaten 2 gün sonra tekrar isteyeceğiz dedi. O yüzden mis gibi sabah erkenden git yaptır varsa zaten çıkıyor topikte 5. 6. gün yaptıran var olan her türlü çıkıyor zaten kanda. Sabah yaptırılan test daha erken çıkıyor sonucu 1 saatte çıkıyor hemde

Ben transfer gününü dahil etmeden sayıyorum. Ama doktor bana 11. Gün kan ver dediği için acaba transfer gününü de mi sayıyorlar diye düşünüyorum ozaman 12. Gün olur
Eğer transfer gününü de sayarsak bana da 11. Gün kan ver dedi. Ama saymazsak 10. Gün kan vermiş olcam.. sizin kaçıncı gününüz?

En güzeli gününde yapmak canım benim eşin haklı gününde olan en güzeli en azından aklında soru işareti kalmıyor.
Benim transfer 6 aralık 15.30 da yapıldı ben dedim sabah yapsam sorun olur mu 9. günü sabahı yok olmaz zaten 2 gün sonra tekrar isteyeceğiz dedi. O yüzden mis gibi sabah erkenden git yaptır varsa zaten çıkıyor topikte 5. 6. gün yaptıran var olan her türlü çıkıyor zaten kanda. Sabah yaptırılan test daha erken çıkıyor sonucu 1 saatte çıkıyor hemde
Tamam canım sağol inşaAllah yarın biz de pozitif haberimizi paylaşırız 🤲

Eğer transfer gününü de sayarsak bana da 11. Gün kan ver dedi. Ama saymazsak 10. Gün kan vermiş olcam.. sizin kaçıncı gününüz?
5. gün embriyosu 6 aralık da transfer oldum 16 aralık test günüm. Ama ben 15 aralık sabahtan yapmak istediğimi, 15 aralık akşamına eğlence planım olduğunu ona göre dikkat edeceğimi söyledim doktorum olur tabi ki dedi

Kızlar günaydın. Transfer gününü saymadan söylenen günü ekliyoruz. Bana 9 Aralık’ta 5. gün embriyosu transfer edildi. Doktor 19 Aralık’ta test ver dedi. Direk tarih vermedikleri için kafanız karışıyor sanırım. Hepimize sabır diliyorum.
Test yaptıranlar gözünüz aydın darısı bize inşallah 🙏

hiç buna takılmayın zaten bu doktorlar aynı konferanslara gidiyor aynı eğitimlere katılıyor aynılar yani olacağı varsa Rabbim nasip edecek bunlar sadece vesile ben muayene fiyat farkı olduğunu bile suan ögrendim sizden Rabbimin yardımıyla herşey güzel olacak
İnşallah canım inşallah 🤲🤲

X