2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

kızlar ya benim gece aşırı bel ağrım oldu ve hayatımda ilk defa bu kadar uzun yaşadım bu ağrıyı. Daha erken belirti için zaten. 5.gün embriyosu ve transfer gününü saymazsam tam 3 gün oldu şuan. Acaba ilaçlardan kaynaklı olabilir mi? Günde 3 er tane duphaston ve estrofem içiyorum. Corasprin, folik asit ve 2 kere de progestan dex iğnesi vuruluyorum. 20 aralıkta test günüm

Belki bebiştir

İlk 3 gün yattım suan işteyim çalışıyorum canım gezmelere falan gidiyorum iyi mi yapıyorum kötümü bilmiyorum
Psikolojik olarak en güzeli aslında bende pztsi başlıcam işe rapor aldım canım. Gerçi ben ayakta durunca da psikolim bozuluyor yatınca da kendini çok yormamaya çalış yinede canım

Kızlar sürekli yatıyor musunuz ben yatıyorum bugün biraz ayakta kaldım sadece ocak sildim kahvaltı hazırladım falan
Valla ben full yatış modunda değilim hemşire de uyardı beni. Kullandığımız ilaçların ağır olduğunu full yatışta olacağım zaman vücutta kan akışı olmayacağından kan pıhtılaşması yaşayabileceğimi söyledi korktum açıkcası. Bide huyum mudur nedir yatamıyorum ayakta birşeylerle uğraşınca zaman daha hızlı geçiyor sağolsun annem de benimle

yatınca zaman gerçekten geçmiyor bir anca gelse zaman

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…