2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Annem beni kaldırmıyor namaz yemek tuvalet iğne saatlerinde kalkıyorum bide eşim gelince kapı açmaya. O kalktığımda da evde bi turluyorum yarın yatış modundan çıkarım transferin 2. Günündeyim
Merhaba bende transferimin ikinci günndeyim sürekli yatamıyorum ben canım durmuyorİnşaAllah güzel sonuçlar alalımm

Merhaba yok yapmadım henüz. Ümidim yok zaten ilaçları da bırakmıştım.
Sahi mi aslında o ilaçlar gebeliği artırır ama o kadar mi umutsuzsun. Geçen bahar İkinci denememde benim kadar umutsuzu var mı bilemem o kadar negatiftim ki kan verip eve kadar gözlerim dolu yurumustum . Sonucumu açtım bı baktim pozitif ama nasıl böyle asla inanamıyordum. Her şey tam bitti derken neler doğar kim.bilir. Hakkında hayırlısı olsun ama keşke hiç birakmasaydin.

doğum oldu mu

Kuzuuuum tebrik ederim sağlıkla sıhhatle ilerlesin inşallah
pinar7834

Evet canım bende buna kanaat getirdim bugün alıcam ve yiyicem inşallah konusu geçtikçe şiştim resmen ahahahaha canım çok istedi zaten her hafta yerim bişey olmaz Allahın izniyle
Merhaba. Bende kendi doktoruma sordum balık yağı vs yasak haftada bir kesinlikle balık yemelisin dedi hamsi somon gibi o yüzden içiniz rahat olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…