2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Kızlarrr selamlar bende koyu lekelenme oldu bugün doktoru aramalı mıyım bebek düşmüyordur değil mi bana geçiçi menopoz iğnesi de yapmışlardı kokuttu beni şuan
Selam bende transferin 7 ci gın ve 8 cı gunu 1-2 damla kahve rengı oldu doktora sordum normaldı dedı , ama ciasprin içiyordum onu durdurdu ondan sor belke sende bir şey kullanma denir

Transferin 8.gununden merhabalar kizlar..dün geceden beri alt karın ağrısı cekiyorum şimdi de alt karın da dolgunluk ve uzandigimda kasılmalar da var. Bu durumu aranızda yaşayan var mı şu an. Test yapsam çıkar biliyorum ama hiç hazır değilim yapmaya. Cumartesi yapacam
ay hadi inşallah vardır bebiş 🥹🤲🏻🤍🥰

Ben de Brüksel'deyim canım

evet benimde doktorum cem çelik pazartsi transefr oldum inş hayırlısı ile pozitif alırız bırdaki tüm arkadaşlarla beraber
aaa ne güzel inşallah hepimiz bebişlerimizi almış bekliyoruzdur sağlıklı bir gebelik ve mutlu sona ulaşırız bence en zor kısmı transfer sonrası beklemekmiş şimdi kan değerim güzel çıksa inanamam bile kese kalp atışı hep bir heyecan ve endişe Rabbim hepimize anne olmayı nasip etsin inşallah

Aminnnn kuzum 🥹🤲🏻 sorma canım benim de ilk günler ama çok heyecanlıyım, beni 1 hafta uyutun sonra uyandırın diyorum 😂
Amin tatlım 🌸Ya keşke öyle bişey olsa ben uyutun 10gun sonra uyandırın derdim 😂😂 o kadar çok ilaç kullanıyoruz her belirtidile acaba mi diyorsun. belirtiler bı gün var bi gün yok o zaman da acaba yok mu moduna giriyosun o kötü. Kaçıncı gunundesin .

Ya evet aslında biraz da nasip. Eğer sil baştan olsaydı cem hocaya giderdim ama dedigim gibi emriyolsrim dondurulmustu sadece transfer olacaktim dedim iyisi doktorumdan devam edeyim. Brukselfeki doktorların hemen hemen hepsi zaten başarılı. İnşallah güzel sonuçlar alırız. Transferinin kaçıncı günü ? Kaçıncı denemen canım
hiç buna takılmayın zaten bu doktorlar aynı konferanslara gidiyor aynı eğitimlere katılıyor aynılar yani olacağı varsa Rabbim nasip edecek bunlar sadece vesile ben muayene fiyat farkı olduğunu bile suan ögrendim sizden Rabbimin yardımıyla herşey güzel olacak

Kaçıncı gününüz ? Benim 5-7 arası olmuştu şimdi yine başladı 12.günüme girdim
5-7 arası olan iplik gibi çok çok azdı bazen kırmızı bazen kahverengiydi şimdiki fitille akıyor çok açık kahverengi.
Ben transfer günü dahil 4. Günüm akıntı ile birlikte gelmişti koyu kahve 3-4 damla anca vardı🌸

Selam bende transferin 7 ci gın ve 8 cı gunu 1-2 damla kahve rengı oldu doktora sordum normaldı dedı , ama ciasprin içiyordum onu durdurdu ondan sor belke sende bir şey kullanma denir
Beni transfer dahil 4. Gün sadece tutunma için erken olabilir mi acaba diye düşündüm 🥹

Amin tatlım 🌸Ya keşke öyle bişey olsa ben uyutun 10gun sonra uyandırın derdim 😂😂 o kadar çok ilaç kullanıyoruz her belirtidile acaba mi diyorsun. belirtiler bı gün var bi gün yok o zaman da acaba yok mu moduna giriyosun o kötü. Kaçıncı gunundesin .
Evet bende istiyorum ama yok 😂 evet canım daha pek belirti yok bende sadece ilk transfer günü 5-6 saat sonra kasık ağrım oldu. Sizde de oldu mu? 12sinde transfer oldum canım

Kızlarım günaydın ☀️ bugün pozitiflerle yine günümüz şenlensin inşallah 🤰🏼🤰🏼🎈🎈🎈gün geçtikçe kalabalıklaştık mesajları takip etmek zor oluyor 🙈 Ama hep bakmaya çalışıyorum kalbim hepinizle beraber 🙏🏻🙏🏻 gerçekten İYİKİ BU SÜREÇTE SİZLERLE BERABERİM HEPİNİZ BENİM İÇİN ÇOK KIYMETLİSİNİZ DESTEĞİNİZ ÇOK DEĞERLİ 🥲🥰 inşallah güzel bir gün olsun 😇😇

Günaydın canım, ben varım ve nasıl sabah olacak bilmiyorum çok stresliyim inşaAllah sonuçlarımız hepimizin pozitif olur 🤲
Ayy umarım umarımmm 🙌🙌 Hiiç test yapmadan bekledim bu sefer bakalım ilk transferimde 5. günden yapmıştım çok stresliydi böyle daha iyi en azından kendimi yormuyorum acaba kasette mi çıkmadı falan diye🤣🤣 Sabah kaçta gideceksinnnn? 6 Aralık transfer oldum 9. gün test yaptırmak istedim transfer olduğum gün söyledim doktor olur dedi 🤣 Cuma akşamı ona göre planımın olduğunu söyledim..

Senin kaçıncı gün embriyosu canım tek mi? çift mi? ilk denemen mi?

X