2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Kuzum şimdi baktım senin test günün 18 aralıkmış ne güzel çok beklemeden aldın pozitifi darısı bizlere inşallah

Tebriklerrr Rabbim kucagına almayı nasip etsin inşallah

Ayyyyyy bide 3.gün embriyosu idi çok güzel sonucun canım maşallah çok sevindim yine güne güzel haberle başladık valla

Canım sen ikinci testi verdin mi kat kat artacak inş güzel haberlerini bekliyoruz

Günaydın dün 7 cı günümdğ test yapdım silik çıkfı 2 cı bugun 8 ci günüm test yapdım çıkmadı, anlamadımkı moralım gitdi sabah sabah cumrtesı keşke beklese idim yapmasa idim

Canım ilk transferimde eşim izin aldı. Ben zaten işten ayrılmıştım tüp bebek stresinden. Sürekli bana somon yedirdi o benim midemi bulandırdı, 5. Gün sabah anı bi mide bulantısı ile öğürerek akşama kadar kustum, çok kasıldım karnımı falan çok sıktım. Acile gittik en son akşam test yaptılar ilaç verdiler 31 yani pozitif çıktı değerim ama iki gün sonra değer düşmeye başladı. Sebebi kesin o günkü kusmamdı. Ben de tam iki ay ara verdim vitamin takviyeleri aldım. İlkinde tek embriyo transferi olmuştum çünkü amh düşük zaten 1 yumurta alınmıştı. İkincide 3 tane alındı iki tane transfer oldum. Bu sefer annem babamı çağırdım. Bu bana iyi geldi. Eşim ne kadar yemek yapsa da annem gibi olmuyor. Sadece ben sabırsızım biraz ilkinden de korkum var tabi. İnşallah hepimizin sonucu iyi olur. Bizi tekrar bu strese sokmaz bununla mutlu oluruz

Canım sen ikinci testi verdin mi kat kat artacak inş güzel haberlerini bekliyoruz
Vermedim ya yarın test günüm onu bekleyim dedim. Zaten en az 5 6 kere beta takibi yaptırmamız gerekecek. Şimdi bugün versem kendi kliniğim yarınki sonuc için tekrar kan isteyecek üst üste çok vermem gerekeceği için bugünü es geçtim. Yarın belli olacak artık inşallah hepimiz güzel sonuçlar alırız

Günaydın dün 7 cı günümdğ test yapdım silik çıkfı 2 cı bugun 8 ci günüm test yapdım çıkmadı, anlamadımkı moralım gitdi sabah sabah cumrtesı keşke beklese idim yapmasa idim
Morelini bozma canım bendede çıkmadı ama test aynı testi markası filan cumartesiye kadar dayan birşey kalmadı zaten

Ama iki kat artması gerekiyorsa aslında bugün vermen daha iyi olurdu hadi bakalım canım hakkında hayırlısı yarına daha yüksek değer cıkar daha iyi olur

Çok üzüldüm çünkü kötü bir tecrüben var... Rabbim bir daha yaşatmasın
Yani ben hiç içimde mutlu olamıyorum tutsa bile olacak mı? kalp atışını duyacak mıyım? keseyi görecek mi? sağlıklı olacak mı...?
Bunları düşündükçe inan o kadar soğuyorum ki çocuk fikrinden çünkü hiç bir zaman normal hamileler gibi aaa hamileymişiz deyip yaşantımıza bakamayacağız.
Ben ilkinde negatifi görünce hiç üzülmedim hırsımdan ağladım sadece o da 1 dakika sürmedi hemen aklıma şunlar geliyor;

Ya tutsaydı da sonra dan kaybetseydim boş ver iyi ki tutmadı hayırlısı buymuş zaten ömrü uzun olacaksa, sağlıklı olacaksa, bana ve aileme iyi gelecekse, iyi ki yapmışım diyeceksem bir kez bile keşke demeyeceksem olsun diye dua ediyorum.
Tutmuyorsa demek ki sağlıklı olmayacaktı belki keşke diyecektim her şeyde bir hayır var deyip o an bitiyorum kafamda...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…