2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Valla ben 17 sinde kan vermeyi düşünüyorum iki gün evvel pazar günü en azından negatif olursa da hafta sonu kafamı dağıtacak bişeyler yaparım 😕🙏🏻🙏🏻 idrar testi de çıkacağını bilsem şimdi yaparım ama erken diye düşünüyorum erken gebelik alsam çıkar mı acaba yoksa onuda yapcam az kaldı bide beklicem diyordum 🙈🙈
Canım benimki 3.gün embriyo su 8.gün yapmıştım pozitif çıkmıştı sana erken yani daha

Canım ben de 7 sinde transfer oldum. İlk iki gün kasık batmalarım oldu sonra geçti. Bazen gün içinde hiçbir şey hissetmiyorum. Ama dün akşam yine sol kasığımda batmalar oldu. Adet sancım yok henüz. Sadece arada gelen kasık batması yaşıyorum.
Onlari ben de yasiyorum ara ara ama bilmiyorum sizin de 5. Gün mü test ne zaman

Ben sanırım gününü beklicem ama çok zor 😊 bi de kızlar iki gündür fit ilinin çoğu dışarı çıkıyor yaşayan var mı bunu
Evet evet hemşireye mesaj attım bu konuyu. İleri gönderemiyorum resmen kapandı kapılar hahahaha nolcak böyle ya geri gelmesi normal mi dedim bakalım ne dicek ilk zamanlar gelmiyordu 😩

Ben sanırım gününü beklicem ama çok zor 😊 bi de kızlar iki gündür fit ilinin çoğu dışarı çıkıyor yaşayan var mı bunu
Testime 2 gün kaldı cuma sabah. Fitil resmen geri geliyor yatıyorum uzanıyorum yardım saat sonra kalkıyorum erimeden geri gelmiiş 🤦‍♀️🤦‍♀️ afedersin elime eldiven geçirim taaaa en sona kadar koyuyorum fitili ama yok pıt geri geliyor ilk transferde falan böyle olmamıştı sinir bozucu bi durum

Bugün bu topiğin kurucusu güzeller güzeli arkadaşımın pinar7834 pinar7834 transferi var 😍😍 Dua edelim kıslar 🤲🏻🤲🏻🙏🏻 ben onun şansına bu topiğin uğuruna çok inanıyorum inşallah pozitif haberlerimiz artarak çoğalır 🎊🥳🥳 hep beraber anneler topiğine geçeriz 🥹🥹🥹🥹
İlayımmm ilaybelis ilaybelis 🙏 iyi ki varsınnn, varsınız 🥹
inanıyorum ben burası güzel haberlerle dolup taşacak 🩷🩵

Canım bende bu konuda bilgisizim biraz ilk deneme olacak ya , yumurta toplandığı gün sperm alıyorlar sanırım hemen işlem yapılıyor ya , yumurta toplamadan kaç gün önce ilişkiye girmemiz gerekiyor yani cinsel perhiz yapılıyor mu yumurta toplamadan önce herhangi bir gün var mı en son ne zaman ilişki olmalı bana söylemedi doktorum bunları :KK43:
sanıruım herkesin doktoru ayrı demiş bize ekimde tedavi ye başladık hala yasak test sonucunuza kadrda ilişki yasak dye de belirtiler.1 tedavimde de aynı doktor yine yasak koymuştu

Testime 2 gün kaldı cuma sabah. Fitil resmen geri geliyor yatıyorum uzanıyorum yardım saat sonra kalkıyorum erimeden geri gelmiiş 🤦‍♀️🤦‍♀️ afedersin elime eldiven geçirim taaaa en sona kadar koyuyorum fitili ama yok pıt geri geliyor ilk transferde falan böyle olmamıştı sinir bozucu bi durum
Yaaa senin de öyle demek. Dur ben de yazayım hemşireme

Valla ben 17 sinde kan vermeyi düşünüyorum iki gün evvel pazar günü en azından negatif olursa da hafta sonu kafamı dağıtacak bişeyler yaparım 😕🙏🏻🙏🏻 idrar testi de çıkacağını bilsem şimdi yaparım ama erken diye düşünüyorum erken gebelik alsam çıkar mı acaba yoksa onuda yapcam az kaldı bide beklicem diyordum
Benim de iğnem bitti mecburen yenisini alcam. Normalde 19 salı gününe geliyor alacağım ilaç pazartesi bitecek . O yüzden pazartesi günü kan veririm ben. Kaset test yapınca insan üzülüyor ya net olmuyor çıkmıyor. Yine de sen bilirsin. Belki kaset testte hemen çıkar seninki ama çıkmasa da Kan daha net sonuç 🥺

Senin günün gelmiş çok heyecanlı. Bize daha var günler geçmek bilmiyor. Bir de ben daha hiç dışarı çıkmadım, annem babam geldi hep evdeyım bunaldım biraz

Benim de iğnem bitti mecburen yenisini alcam. Normalde 19 salı gününe geliyor alacağım ilaç pazartesi bitecek . O yüzden pazartesi günü kan veririm ben. Kaset test yapınca insan üzülüyor ya net olmuyor çıkmıyor. Yine de sen bilirsin. Belki kaset testte hemen çıkar seninki ama çıkmasa da Kan daha net sonuç 🥺
Evet kuzum aynen öyle kan en garanti sonuç bende 17 sinde vereceğim varsa çıkar diye düşünüyorum hayırlısı 🤩🤩

X