2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Çok üzüldüm çünkü kötü bir tecrüben var... Rabbim bir daha yaşatmasın😔
Yani ben hiç içimde mutlu olamıyorum tutsa bile olacak mı? kalp atışını duyacak mıyım? keseyi görecek mi? sağlıklı olacak mı...?
Bunları düşündükçe inan o kadar soğuyorum ki çocuk fikrinden çünkü hiç bir zaman normal hamileler gibi aaa hamileymişiz deyip yaşantımıza bakamayacağız.
Ben ilkinde negatifi görünce hiç üzülmedim hırsımdan ağladım sadece o da 1 dakika sürmedi hemen aklım şunlar geliyor;
Ya tutsaydı da sonra dan kaybetseydim boşver iyi ki tutmadı hayırlısı buymuş zaten ömrü uzun olacaksa, sağlıklı olacaksa, bana ve aileme iyi gelecekse, iyi ki yapmışım diyeceksem bir kez bile keşke demeyeceksem olsun diye dua ediyorum.

Tutmuyorsa demek ki sağlıklı olmayacaktı belki keşke diyecektim her şeyde bi hayır var diyip o an bitiyorum kafamda...
Bu kuşkular hiç bitmeyecek evet aynen senin gibi ben de bazen korkuyorum. Sonuç pozitif olsa bitmeyecek bi sürü zorlu süreç devam edecek. Ben şahsen bir tane olsun istiyorum inşallah, sonra tekrar bu stresi çekebileceğimi sanmıyorum. Yeter ki bi tane bebeğim olsun. İnşallah seneye kucağımızda bebeğimiz bu günleri güzel güzel hatırlarız.

Kızlar sonucum çıktı pozitif şükür darısı tüm isteyenlere dualarım sizinle Allah olmayan herkese nasip etsin
Ayy ciddi misin kaç çıktı? Kaçıncı gün test yapmış oldun???
Ayy çok güzel bir haber yaaa bu kadar pozitif olması 2023 ün son hediyeleri mi?🤗😇

Kızlar sonucum çıktı pozitif şükür darısı tüm isteyenlere dualarım sizinle Allah olmayan herkese nasip etsin
Amaninnnn 💃💃💃🕺🕺🕺bunlar ne güzel haberler maşallah 🧿
Kızlar bol bereketli bir ay geçiriyoruz devamı da böyle gelsin inşallah 🙏
Tebrik ederim arkadaşım devamı sağlıkla gelsin inşallah 🙏🙏

Bu kuşkular hiç bitmeyecek evet aynen senin gibi ben de bazen korkuyorum. Sonuç pozitif olsa bitmeyecek bi sürü zorlu süreç devam edecek. Ben şahsen bir tane olsun istiyorum inşallah, sonra tekrar bu stresi çekebileceğimi sanmıyorum. Yeter ki bi tane bebeğim olsun. İnşallah seneye kucağımızda bebeğimiz bu günleri güzel güzel hatırlarız.
umarım canım benim her şeyin en güzeli bizimle olsun ✨

Arkadaşlar ben dayanamayıp yaptım akşam idrar yaptım ve bi silik çizgi çıktı kan verdim vveeeee 59.59 çıktıııııı :KK200::KK200::KK200::KK200: Allah herkesin sonuçlarını pozitif çıkarsın 😇😇😇😇 hiç belirti aramayın bende sadece ayak agrısı vardı burdan yazan herkes için teşekkür ederim bi umut oldunuz ve ben bi cesaretle yaptım kendini hazır hissettiğinizde testler havada uçsunnnnn :halay::halay::halay:
Söylemiştim sana. Net pozitif belirtin güçlüydü diye 😄 hayırlı olsun sağlıkla gelsin inşallah 🤲😍

X