2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Kızlar herkese merhaba. İnşallah herkes hayırlısıyla hayırlı bir evlada kavuşur. Ben aralık ayı transfer olacaklar diye bir başlık göremediğim için açtım burayı. Aralık ayında transfer olacakları bekliyorum 🌸

ANNE ADAYI :anneadayı:
TRANSFER TARİHİ​
EMBRİYO​
DURUM​
@Mystery30614 KASIM:anneadayı:
@nevra0716 ARALIK2 Embriyo🙏
@tadella8 ARALIK🙏
@whiterabbit23 ARALIK🙏
@nazlidrc4-5 ARALIK🙏
@Safransari23-25 KASIM🙏
@Semsem2127-30 KASIM🙏
@Umut96926 ARALIK🙏
ilaybelis ilaybelis 7 ARALIK2 Embriyo🙏
@ShErlok929 ARALIK2 Embriyo🙏
Maviyasemin Maviyasemin 1 ARALIK🙏
@pinar783413 ARALIK🙏
@Esra20155 ARALIK:anneadayı:
M mucize12 11 ARALIK🙏
@fsrgnr20 ARALIK2 Embriyo🙏
@zxcjkl5 ARALIK🙏
@Glsm894 ARALIK:anneadayı:
@b1k21 ARALIK2 Embriyo:KK43:
@kbrkddd6114 ARALIK🙏
@flower0030 KASIM🙏
@Htc10598 ARALIK🙏
@yarinsiz4 ARALIK🙏
@Dfn19034 ARALIK🙏
@Mujdem18252 ARALIK🙏
@anneolmakkistiyorumm29 ARALIK🙏
@Aliece7 ARALIK2 Embriyo🙏
@pofolperisi11-15 ARALIK🙏
M Merii1010 11 ARALIK🙏
M Maviboncuk58 9 ARALIK🙏
@Meryembess11 ARALIK2 Embriyo🙏
@mrsdeniz11116 ARALIK2 Embriyo🙏
@ffffffff6 ARALIK🙏
@sutlac4012 ARALIK🙏
A Aselbadeninannesi 22 ARALIK🙏
@nehirgibi995 ARALIK:anneadayı:
@Lilaa915 ARALIK🙏
@dunyadabiri5 ARALIK🙏
@gunes9169 ARALIK🙏
M mucize12 11 ARALIK🙏
@gzmist3415 ARALIK🙏
@Bidebayilistersenferiha6 ARALIK🙏
@Ebkebk25-26 ARALIK🙏
@Edebiyatcii4 ARALIK2 Embriyo:anneadayı:
@Mukaddes334 ARALIK2 Embriyo🙏
@brcdrsn5 ARALIK🙏
E Efo2023 7 ARALIK🙏
@MrsDerya7 ARALIK🙏
@kubrakubra0616 ARALIK🙏
@chapter11 ARALIK2 Embriyo🙏
@namuzmr12 ARALIK🙏
@pastakek4 ARALIK🙏
Mrs-cicek Mrs-cicek 4 ARALIK:anneadayı:
@Papatya_304 ARALIK🙏
@gunesh95 ARALIK🙏
Tabloyu yenilenmiş görelim de içimiz açılsın 🤗

Kızlar dün sağ bacağımda çok şiddetli ağrım vardı damar çekilmesi gibi sızı gibi anlatamıyorum ağrı bugün sol bacağıma geçti bunlar ilaç belirtilerimi gerçekten heveslenmek istiyorum ama emin de olamıyorum belirsizlik çok kötü 😢😢😢

Kızlar dün sağ bacağımda çok şiddetli ağrım vardı damar çekilmesi gibi sızı gibi anlatamıyorum ağrı bugün sol bacağıma geçti bunlar ilaç belirtilerimi gerçekten heveslenmek istiyorum ama emin de olamıyorum belirsizlik çok kötü 😢😢😢
ya bende bacak ağrısı hiç yok. ama karın ağrısı hep var içimdeki gaz btimiyor :KK70:bide beni ateş basıyor. ben açıkçası ümitlenmek isremiyorum ya . sizde kafaya takmayın. sonucumuz bize sürpriz olsun :)

Benim bacağım ilk günler ağrıyordu canım dediğin gibi çekilme şeklindeydi ama şimdi yok bilemiyorum onun için

Kızlar benim son adet tarihim 11 Aralık dun transfer hazırlıklarına başladık en son benim mi transferimmm? Benden sonra yılbaşına kadar transfer olacak var mıı?? Ben de tam ne zaman transfer oluyorum bilmiyorum 🤍
20 25 gözüküyor cnm sıkıntı olmazsa bnm isallah sonu güzel olur kuzum seninde rahim kalinlasmasina bağlı transfer

Canım ilk transferimde eşim izin aldı. Ben zaten işten ayrılmıştım tüp bebek stresinden. Sürekli bana somon yedirdi o benim midemi bulandırdı, 5. Gün sabah anı bi mide bulantısı ile öğürerek akşama kadar kustum, çok kasıldım karnımı falan çok sıktım. Acile gittik en son akşam test yaptılar ilaç verdiler 31 yani pozitif çıktı değerim ama iki gün sonra değer düşmeye başladı. Sebebi kesin o günkü kusmamdı. Ben de tam iki ay ara verdim vitamin takviyeleri aldım. İlkinde tek embriyo transferi olmuştum çünkü amh düşük zaten 1 yumurta alınmıştı. İkincide 3 tane alındı iki tane transfer oldum. Bu sefer annem babamı çağırdım. Bu bana iyi geldi. Eşim ne kadar yemek yapsa da annem gibi olmuyor. Sadece ben sabırsızım biraz ilkinden de korkum var tabi. İnşallah hepimizin sonucu iyi olur. Bizi tekrar bu strese sokmaz bununla mutlu oluruz
Arkadaşlar balikda civa fazla olduğu için bebek tutunamaz dedi doktor bana balık yasak

X