2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Bana yazmış ki itebildiğiniz kadar itin 😂😂 sağol ya ben zaten bunu hiç düşünememiştim ajsjdjdjdjdh neyse bi kısmı gelebilir normal demiş inşallah normaldir 🤲🏻🥲
Benim eriyerek çıkıyor akıntı şeklinde çok da yatamıyorum üstüne sabah yapıyorum 15 dk uzanıp çıkıyorum
Ben de ondan rahatsız oluyorum her seferinde adet oldum sanıyorum

Senin günün gelmiş çok heyecanlı. Bize daha var günler geçmek bilmiyor. Bir de ben daha hiç dışarı çıkmadım, annem babam geldi hep evdeyım bunaldım biraz
Ben çalışıyorum canım ama şöyle, ilk transferimde hiç yatmadım ertesi gün geldim işe günler geçmek bilmedi kafayı yiyecektim düşünmekten yatıyorum kalkıyorum aklımda hep tuttu mu sorusu.. 5. günden itibaren her gün test yapıyordum falan idrar testi. Tabi tutmadı tam 2 ay sonra 2. transferim oldu bu sefer 5 gün rapor aldım evde full yattım aklıma bile gelmedi eşim de izin aldı gitmedi işe ikimizde tüm gün uyuduk o temizlik yemek yaptı ben ne kadar saçma programlar varsa izledim 🤣🤣🤣 o kadar stressiz güzel bi 5 gün geçirdim ki hatta KK ya bile girmedim bakmadım merak etmedim oldu mu diye düşünmedim acaba tuttu mu diye bir kez aklımdan geçmedi sanki ameliyat oldum evde dinlendim öyle bi histi 🤣
Pazartesi işe başladım vallahi evde daha kafam rahattı. Hemen KK girdim topike eklettim kendimi. 🤣 Ama heyecan yok, heves yok, tuttu mu diye düşünmüyorum sadece günler hemen geçsin de bir an önce test yapıp rahatça içmek gezmek eğlenmek istiyorum malum Aralık ayındayız her hafta arkadaşlarım bir yere davet ediyor gidemiyorum ne olur ne olmaz diye🤣
En güzeli evde olmakmış bana aşırı iyi geldi günler su gibi geçti asla merak falan edip aklıma bile gelmedi de..

Bana yazmış ki itebildiğiniz kadar itin 😂😂 sağol ya ben zaten bunu hiç düşünememiştim ajsjdjdjdjdh neyse bi kısmı gelebilir normal demiş inşallah normaldir 🤲🏻🥲
Kız eldiven giyip elimin yarısıda kadar resmen ittiriyorum pıt geri atıyor 🤣🤣🤣🤣🤣 anam daha ne kadar iteceğim🤣 az daha gitsem karın boşluğum zaten🤣🤣

Benim de karnımda ara ara adet sancısı gibi his vaar ama daha çok gaz sancısı oluyor ya. İç organlarım bir tuhaf. Bacak ağrısı hiç yok. Hamile miyim değil miyim bilmiyorum çok da umitlenmek istemiyorum ama göğüslerim ağrıyor koyulaşma var uçlarında. Ama ben hep diyorum ki ilaçlar yapıyor.
Çünkü bir kez aşılama yaptırdım o zaman da aynılarını yaşadım ve negatif oldu.
Ay benim belietiler sırayla şöyle diyim aniden ateş basıyor ve bağırmak istiyorum. Çok acıkıyorum çok. Bide göğüslerim ağrıyor renk değişimi de gözlemledim. İlk başta çok uyumak istiyordum ama şimdi geçti o. Dediğim gibi bide gaz sancısı çok var.
Hepsini hemşireye anlattım bunlar ilaçların yan etkileri dedi bana 😂😭
Demek sizede aşılma olmuştunız, dilerim bu sefer bebişin seninledir🤲

Arkadaşlar ben dayanamayıp yaptım akşam idrar yaptım ve bi silik çizgi çıktı kan verdim vveeeee 59.59 çıktıııııı :KK200::KK200::KK200::KK200: Allah herkesin sonuçlarını pozitif çıkarsın 😇😇😇😇 hiç belirti aramayın bende sadece ayak agrısı vardı burdan yazan herkes için teşekkür ederim bi umut oldunuz ve ben bi cesaretle yaptım kendini hazır hissettiğinizde testler havada uçsunnnnn :halay::halay::halay:

Arkadaşlar ben dayanamayıp yaptım akşam idrar yaptım ve bi silik çizgi çıktı kan verdim vveeeee 59.59 çıktıııııı :KK200::KK200::KK200::KK200: Allah herkesin sonuçlarını pozitif çıkarsın 😇😇😇😇 hiç belirti aramayın bende sadece ayak agrısı vardı burdan yazan herkes için teşekkür ederim bi umut oldunuz ve ben bi cesaretle yaptım kendini hazır hissettiğinizde testler havada uçsunnnnn :halay::halay::halay:
Çok güzel haber 🥳 hayırlı uğurlu olsun canım gözün aydın. Umarım sağlıkla ilerler tebrik ederim🌸🤲🥰❤️ günün de mi verdin kanı

Yaaaa işte buuu 🎊🎊🎊🎊🤩🤩🤩🤩💃🏼💃🏼💃🏼💃🏼🩷🩷🩷🎈🎈🎈 yine rutinimizi bozmadık pozitifi aldık 🤲🏻🤲🏻🤲🏻 kuzum tebrik ederim çok güzel ilerlesin inşallah 🙏🏻🤰🏼🤰🏼🤰🏼🤰🏼

Cinsellik konusu ile ilgili ben taze transfer oldum. Yumurta geliştirici ilaçlara başladıktan itibaren yasaktı. Transferden 3 gün sonra cinsel sınırlama yok dediler. Bursada prof Osman develioğlu var cinselliğin zarar değil tam tersi faydası olduğu yönünde paylaşımlar yapmıştı ve kendinizi sınırlamayın rutin halinize devam edin falan diyordu. Her doktorun görüşü farklı yani. Bu arada eşimde sperm sorunu vardı ve transferden bir gün önce sabah dışarı boşalsın 1 günlük perhiz gerekli dediler. Sanırım onda da probleme göre belirleniyor.

X