2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Umarım herkesin kucağı mis kokulu yavrularıyla dolar çok haklısınız gerçekten buradaki insanların kalbindeki üzüntü de istekte aynı , en çok biz biliriz birbirimizi , en çok biz empati kurabiliriz Rabbim büyüktür inşallah güzel bir haberim olursa paylaşacağım sizinle , inanın belki kimseye demeden buraya yazarım böyle güzel yorumlar desteklerden sonra , Allah razı olsun

Kuuzm 7 gün oldu sabah akşam aliyordum pazar günü 3 e çıkardı sabah öğle akşam alıyorum şükür bnm de agrimadi bugün ama soğuk algınlığı olmuşum bir sürü ilaç içiyorum isallah bı sıkıntı olmaz doktorum olmaz dedi ama bilmiyorum cuma kontrolum var isallah rahim kalinlasmistir

Amiiiin inşallah nasip olur sizden de Allah razı olsun unutmayalım ki bizim isteyeceğimiz hiç bir şey Allah’a ağır gelmez ol derse olur o sebepten hayırlısıyla sağlıklısıyla çok isteyelim

Hayırlısı olsun

Merhaba benim bugün 5. Gün transferim olacak yaş 29 beni de ekleyebilir misiniz dualarınızı beklerim

Kızlar yarın kan vereceğim Allah’ın izniyle ama evde test yapsam mı çok merak ediyorum sizce ne yapsam negatif çıkarsa üzülürüm ama yarında negatif çıkarsa üzülürmüş değişen hiçbir şey olmayacak size sormak istedim ne yapsam

Benim 9.günüm 3 gün önce yaptım negatif çıktı ve pişman oldum keşke yapmasaydım test günümü bekleseydim dedim bence bekleyin

Ben yapmadım ama yapsam daha çok üzülürdüm cnm idrar yerine kan ver daha iyi erken bile olsa kesin sonuç çıkar yani kaçıncı günün

Yapmadım hala bugün yapayım diyorum eşim bekle test gününü diyor test günüm perşembe.
İlk gebeliğimde beklemiştim test gününe kadar bence beklemek daha mantıklı.Sanki daha hayırlı da
Bugün yapıcaktın hani kanda çıkar bence ya yap kurtul ben öğleden sonra vermeyi düşünüyorum bide benim 7.günüm

Bugün yapıcaktın hani kanda çıkar bence ya yap kurtul ben öğleden sonra vermeyi düşünüyorum bide benim 7.günüm
Ya eşim yapma bekle diyor
Nasıl olsa yapsan çıkmasa da doktoru arasak test gününü baz alacak ilaçları kullanmaya devam et diyecek dedi falan kafam karıştı
Gece yatamadım inanır mısın heyecandan yapacam diye
Ama eşimin de dediği mantıklı şimdi yapsan da ilaçları bırakacak mısın mesela çıkmazsa ?

Canımm senin transfer hangi tarihteydii 2 gündür bende öyleyim aşırı üşüme ama yataktan kalkıyorum su gibi

Doktoruma kalsa bıraktırır çünkü test günüm yarın zaten ama çıkmazsa ben Perşembe tekrar verip öle bırakmayı düşünüyorum canım çünkü çoğu kişi 10.gün düşük değerle öğrenmiş bi ihtimal der devam ederim

Benim de test günüm perşembe aslında belli de olmaz okuldan çıkarken o anki ruh halime trafiğe bağlı,bi bakmışım hastane yolundayım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…