2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Püff cok uzun değil mi ya.. Neye göre işte 17. Gun onu bilemiyoruz dmi. Yani bu kisiden kisiye degşsen bisey mi. Örneğin normalde 34 35 gnde bir adet oaln biri misiniz onla ilgisi var mı ovulasyon tarihini mi baz. Alıyolar
Bence kişiden kişiye rahim kalınlaşma durumuna göre değişiyor olabilir benim adetim çok düzenlidir çok şükür 28 29 günde bir olurum sadece bu opudan sonraki 2.adetim 4 gün gecikmeli oldum o da çok normalmiş ve de buradaki arkadaşlarım 19.günde transfer olan var 15.inde olan da var

Kızlar 2 tane vitamin, estrofem, prednol, coraspirin, progestan fitil(günde 3) ve progestan dex(iğne sabah akşam) kullanıyorum yarın transferim var ve 2 gündür midem çok ağrıyor stresten mi ilaçlardan da mi bilemedim

Merhaba beni de gruba ekler misiniz, dondurulmuş 5. Gün embriyosu / 2. Transfer
İnşallah güzel sonuçlar alırız hepimiz

Kızlar sadece çikolata kisti nedeniyle tedavi götü pozitif alan var mı yada olur ise umut olun lütfen bu kist baya sıkıntılıymış çünkü

Aynı ilaçları kullanıyoruz hemen hemen canın bence stres kaynaklı güzel haberler olumlu sonuçlar alalım inşallah

Dayanamıyorum çok şiddetli ağrı var normalmiş yapıyormuş cnm araştırdım biraz şişkinlik mide bulantısı falan da yapıyormuş onlarda var mı sende
mide bulantısı pek değil ama şişkinlik var:/

baş ağrısı işi çok kötü ya cidden. benim bugün yoktu başımda ağrı neyseki. sanırım alışıyor vücut. kaç gün oldu senin başlayalı?

Püff cok uzun değil mi ya.. Neye göre işte 17. Gun onu bilemiyoruz dmi. Yani bu kisiden kisiye degşsen bisey mi. Örneğin normalde 34 35 gnde bir adet oaln biri misiniz onla ilgisi var mı ovulasyon tarihini mi baz.
Ben kasımın 23 adet oldum o zmandan 11 aralıga kadr ilaç kullamdım bugün transfer oldum.ayın 23 nde de test gunum yani ovalasyonu baz alıyorlar bence

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…