2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Bende 6 aralık 5. gün tek embriyo.
Ya ekimde yine transfer olmuştum da üşüme yoktu şimdi üşümekten kendime gelemiyorum havalarda soğudu belki ondandır ben belirti aramayalı bırakalı cok oldu🤣 Bi de hiç ne heyecan ne bi his var ilk transferimde uyuyamıyordum, elim sürekli karnımdaydı 🤣 aşırı heyecanlıydım test yapmaya 6. gün başlamıştım. Şimdi ise aklıma bile gelmiyor transfer işi sadece sonuç belli olsun da ona göre rahat geziyeyim derdindeyim 🤣🤣 Yani tutmasa şaşırmam üzülmem gibi geliyor içim bomboş hiiç duygum yok ki normalde aşırı heyecanlı ve sabırsız biriyimdir 🤣
🤣

Hatta KK ya bakmayacağım hiç bir topik e adımı yazdırmayacağım dedim ama dayanamadım ona 5. gün yazdırdım
Ben de ikinci transferimde senin gibiydim hiç bir his yok çıkmasa da kaderime boyun eğer yapacak bir şey yok derdim. İlkine göre heyecan çok çok azdı. Sonuç pozitifti. Bence ne kadar üstünde durmasak o iyi

Ben de ikinci transferimde senin gibiydim hiç bir his yok çıkmasa da kaderime boyun eğer yapacak bir şey yok derdim. İlkine göre heyecan çok çok azdı. Sonuç pozitifti. Bence ne kadar üstünde durmasak o iyi
Kesinlikle katılıyorum sana hatta ben şimdiden 3. transferde sunu sunu yaparım diye düşünürken buluyorum kendimi sanki bu cok normal bir şeymiş de hastaymışım da tedavi görüyormusum gibi 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Herkese günaydın ☀️ pozitif olan arkadaşlara da hayırlı olsun sağlıkla ilerlesin inşallah herşey 🤲🏻
Benim bugün 7. Günüm ama hiçbir belirtim yok. Dün gece boyunca adet sancısı çektim kendimi adet olmaya hazırladım artık 😔 bide karnım gurulduyor tam adet öncesi olduğu gibi. Bu arada ateş basan üşüyen arkadaşlar bence kesin hamilesiniz siz 🤗🤗 hele ki ilay bence senin ikisi de tuttuuuuuu 💃😍🤗

X