2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Kızlar herkese merhaba. İnşallah herkes hayırlısıyla hayırlı bir evlada kavuşur. Ben aralık ayı transfer olacaklar diye bir başlık göremediğim için açtım burayı. Aralık ayında transfer olacakları bekliyorum 🌸

ANNE ADAYI :anneadayı:
TRANSFER TARİHİ​
EMBRİYO​
DURUM​
@Mystery30614 KASIM:anneadayı:
@nevra0716 ARALIK2 Embriyo🙏
@tadella8 ARALIK🙏
@whiterabbit21-22 ARALIK🙏
@nazlidrc4-5 ARALIK🙏
@Safransari23-25 KASIM🙏
@Semsem2127-30 KASIM🙏
@Umut96926 ARALIK🙏
ilaybelis ilaybelis 7 ARALIK2 Embriyo🙏
@ShErlok929 ARALIK2 Embriyo🙏
Maviyasemin Maviyasemin 1 ARALIK🙏
pinar7834 pinar7834 13 ARALIK🙏
E Esra2015 5 ARALIK🙏
M mucize12 11 ARALIK🙏
@fsrgnr20 ARALIK2 Embriyo🙏
@zxcjkl5 ARALIK🙏
Glsm89 Glsm89 4 ARALIK:anneadayı:
b1k2 b1k2 1 ARALIK2 Embriyo🙏
@kbrkddd6114 ARALIK🙏
@flower0030 KASIM🙏
@Htc10598 ARALIK🙏
@yarinsiz4 ARALIK🙏
@Dfn19034 ARALIK🙏
@Mujdem18252 ARALIK🙏
@anneolmakkistiyorumm29 ARALIK🙏
@Aliece7 ARALIK2 Embriyo🙏
@pofolperisi11-15 ARALIK🙏
M Merii1010 11 ARALIK🙏
@Maviboncuk589 ARALIK🙏
@Meryembess11 ARALIK2 Embriyo🙏
@mrsdeniz11116 ARALIK2 Embriyo🙏
@ffffffff6 ARALIK🙏
@sutlac4012 ARALIK🙏
@seygok22 ARALIK🙏
N nehirgibi99 5 ARALIK:anneadayı:
@Lilaa915 ARALIK🙏
@dunyadabiri5 ARALIK🙏
@gunes9169 ARALIK🙏
M mucize12 11 ARALIK🙏
@gzmist3415 ARALIK🙏
@Bidebayilistersenferiha6 ARALIK🙏
Ekbbk Ekbbk 25-26 ARALIK🙏
@Edebiyatcii4 ARALIK2 Embriyo:anneadayı:
@Mukaddes334 ARALIK2 Embriyo🙏
@brcdrsn5 ARALIK🙏
@Efo20237 ARALIK🙏
@MrsDerya7 ARALIK🙏
@kubrakubra0616 ARALIK🙏
Benimki malesef negatif oldu güncelleyebilirsiniz

Yumurta toplanırken aldığımız anestezi hafif oluyor değil mi bende reglin 3. Günü itibari ile meriofert kullandım günde bir tane iki gün sonra dozumu yükseltti doktorum işte bugün gittiğimde de cetrotide verdi hatta göbeğim şişti ve kaşınıyor , daha önce bir yavrum oldu ama yaşamadı erken doğum oldu 7 aylık doğdu 45 gün yoğun bakımda kaldı ama toprağa girdi yavrum melek oldu uçtu elimden Allah büyüktür ki hiç isyan etmedik veren de alan da o, doğumdan sonra iki senedir deniyoruz iki kez aşılama yaptık olmadı bizde dedik beklemeyelim doktorumuzda tüp bebek yapalım yenisi doğmadan acınız hergün daha fazla büyür dedi öyle işte kardeşim nedense böyle bir içimi dökmek istedim çünkü buradaki insanlar gerçekten çok tertemiz iyi niyetli geliyor bana birbirimizin duasına ihtiyacımız var , transfer sonrası çok heyecanlı oluyordur tahmin edebiliyorum sakinlikle huzurla bekleyin dualarla inşallah pozitif olduğunun haberini vereceksin sonra da ben Allah’ın izniyle 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻
Ah canım benim imtihan dünyası işte😥😥🌸🌸🌸inşallah güzel haberlerini duyarız

Yumurta toplanırken aldığımız anestezi hafif oluyor değil mi bende reglin 3. Günü itibari ile meriofert kullandım günde bir tane iki gün sonra dozumu yükseltti doktorum işte bugün gittiğimde de cetrotide verdi hatta göbeğim şişti ve kaşınıyor , daha önce bir yavrum oldu ama yaşamadı erken doğum oldu 7 aylık doğdu 45 gün yoğun bakımda kaldı ama toprağa girdi yavrum melek oldu uçtu elimden Allah büyüktür ki hiç isyan etmedik veren de alan da o, doğumdan sonra iki senedir deniyoruz iki kez aşılama yaptık olmadı bizde dedik beklemeyelim doktorumuzda tüp bebek yapalım yenisi doğmadan acınız hergün daha fazla büyür dedi öyle işte kardeşim nedense böyle bir içimi dökmek istedim çünkü buradaki insanlar gerçekten çok tertemiz iyi niyetli geliyor bana birbirimizin duasına ihtiyacımız var , transfer sonrası çok heyecanlı oluyordur tahmin edebiliyorum sakinlikle huzurla bekleyin dualarla inşallah pozitif olduğunun haberini vereceksin sonra da ben Allah’ın izniyle 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻
Rabbim bi şekilde imtihan ediyor cnm seninkide en zoru olmuş rabbim inş kucağını doldurur en kısa zamanda 😔😔🙏🙏🙏

4 Aralık transfer tarihim.iki embriyo transfer edildi. Bugün transferimin 7.gunu.İki gündür kahverengi lekelenme oluyordu ama bugün kırmızıya döndü rengi. Doktoruma söyledim her ihtimale karşı bir proluton depot yaptıralım dedi bir de kan testi isteyebilirsiniz acilde dedi. İğneyi yaptırdık kan testi sonucu da 55.07 çıktı. Çok şükür pozitifi gördük bugün. Darısı herkesin başına kızlar 😍😍🤩🤩🥰
Maşallah canım hayırlı uğurlu olsun🌸🌸

Canım sürecin hayırlı olsun 😕 Allah inşallah çektiğin acının hediyesini tez vakitte göndersin sana 🙏🏻🙏🏻 dualarımdasın süreçten korkma anlamadan geçiyor inşallah seninde pozitif haberini kutlamak nasip olsun 🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻

Yumurta toplamadan önceki son kontrol günü yumurta geliştirici iğneleri kestiniz mi.. yani çatlatma iğnesini vurulduğunuz gün kullandınız mı yoksa o gün sadece çatlatma iğnesi mi vuruluyor
Ben cmt gittim akşama çatlatma iğnesini vur dedi iğneleri kestik pteai toplma yapıldı

Öncelikle süreciniz hayırlı olsun inşallah Rabbim tez zamanda sağlıcakla en kolay yoldan nasip etsin 🙏 o kadar haklısınız ki cunku buradaki herkesin bedensel fiziksel olarak sorunları farklı olabilir fakat isteğimiz aynı Allahtan saglicakla hayırlısıyla evlat bu sebepten bu sayfa iyi ki var dert ortağı olmak tanımadığın kişiyle dertleşmek.. birbirimize buradan hepimiz pozitif haberler vermek nasip olsun 🙏💓 bu arada aldığımız anestezi gerçekten çok hafif nasıl uyutulup uyandığını anlamayacaksın bile 😍

Canım selam benim bugün adetin 3. Günü bugün muayene oldum ve ilaç verdi doktor 20sinde kontrole çağırdı 25 I yada 26 si transfer dedi 20 sinde muayenede Aralık 25 I yada Aralık 26 olacağını söyleyecekmiş eğer ki 25 inde transfer olursam 17.günde transferim yapılmış olacak inşallah 🙏
Püff cok uzun değil mi ya.. Neye göre işte 17. Gun onu bilemiyoruz dmi. Yani bu kisiden kisiye degşsen bisey mi. Örneğin normalde 34 35 gnde bir adet oaln biri misiniz onla ilgisi var mı ovulasyon tarihini mi baz. Alıyolar

X