2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Öncelikle süreciniz hayırlı olsun inşallah Rabbim tez zamanda sağlıcakla en kolay yoldan nasip etsin 🙏 o kadar haklısınız ki cunku buradaki herkesin bedensel fiziksel olarak sorunları farklı olabilir fakat isteğimiz aynı Allahtan saglicakla hayırlısıyla evlat bu sebepten bu sayfa iyi ki var dert ortağı olmak tanımadığın kişiyle dertleşmek.. birbirimize buradan hepimiz pozitif haberler vermek nasip olsun 🙏💓 bu arada aldığımız anestezi gerçekten çok hafif nasıl uyutulup uyandığını anlamayacaksın bile 😍
Umarım herkesin kucağı mis kokulu yavrularıyla dolar 🙏🏻 çok haklısınız gerçekten buradaki insanların kalbindeki üzüntü de istekte aynı , en çok biz biliriz birbirimizi , en çok biz empati kurabiliriz Rabbim büyüktür inşallah güzel bir haberim olursa paylaşacağım sizinle , inanın belki kimseye demeden buraya yazarım böyle güzel yorumlar desteklerden sonra , Allah razı olsun ❤️❤️

mide bulantısı pek değil ama şişkinlik var:/

baş ağrısı işi çok kötü ya cidden. benim bugün yoktu başımda ağrı neyseki. sanırım alışıyor vücut. kaç gün oldu senin başlayalı?
Kuuzm 7 gün oldu sabah akşam aliyordum pazar günü 3 e çıkardı sabah öğle akşam alıyorum şükür bnm de agrimadi bugün ama soğuk algınlığı olmuşum bir sürü ilaç içiyorum isallah bı sıkıntı olmaz doktorum olmaz dedi ama bilmiyorum cuma kontrolum var isallah rahim kalinlasmistir

Umarım herkesin kucağı mis kokulu yavrularıyla dolar 🙏🏻 çok haklısınız gerçekten buradaki insanların kalbindeki üzüntü de istekte aynı , en çok biz biliriz birbirimizi , en çok biz empati kurabiliriz Rabbim büyüktür inşallah güzel bir haberim olursa paylaşacağım sizinle , inanın belki kimseye demeden buraya yazarım böyle güzel yorumlar desteklerden sonra , Allah razı olsun ❤️❤️
Amiiiin inşallah nasip olur sizden de Allah razı olsun 🙏❤️ unutmayalım ki bizim isteyeceğimiz hiç bir şey Allah’a ağır gelmez ol derse olur o sebepten hayırlısıyla sağlıklısıyla çok isteyelim 🌸

Canlarım sonunda transferimi oldum 😍 Rabbim herkese en hayırlsını nasip etsin 🩷 Bakalım şimdi geri sayım başladı 19 Aralık test günüm inşallah pozitifi görürüm 🙏🏻🙏🏻 Kan testime kadar da idrar testi yapmayı hiç düşünmüyorum. Transfer bitince ultrason fotoğrafı istedim bakıp şapşal şapşal sırıtıyorum 🫣😬 nasıl geçer bu zaman 🙈
Hayırlısı olsun🙏😊

Kızlar herkese merhaba. İnşallah herkes hayırlısıyla hayırlı bir evlada kavuşur. Ben aralık ayı transfer olacaklar diye bir başlık göremediğim için açtım burayı. Aralık ayında transfer olacakları bekliyorum 🌸

ANNE ADAYI :anneadayı:
TRANSFER TARİHİ​
EMBRİYO​
DURUM​
@Mystery30614 KASIM:anneadayı:
@nevra0716 ARALIK2 Embriyo🙏
@tadella8 ARALIK🙏
@whiterabbit21-22 ARALIK🙏
@nazlidrc4-5 ARALIK🙏
@Safransari23-25 KASIM🙏
@Semsem2127-30 KASIM🙏
@Umut96926 ARALIK🙏
@ilaybelis7 ARALIK2 Embriyo🙏
@ShErlok929 ARALIK2 Embriyo🙏
@Maviyasemin1 ARALIK🙏
@pinar783413 ARALIK🙏
E Esra2015 5 ARALIK🙏
M mucize12 11 ARALIK🙏
@fsrgnr20 ARALIK2 Embriyo🙏
@zxcjkl5 ARALIK🙏
@Glsm894 ARALIK:anneadayı:
@b1k21 ARALIK2 Embriyo:KK43:
@kbrkddd6114 ARALIK🙏
@flower0030 KASIM🙏
@Htc10598 ARALIK🙏
@yarinsiz4 ARALIK🙏
@Dfn19034 ARALIK🙏
@Mujdem18252 ARALIK🙏
@anneolmakkistiyorumm29 ARALIK🙏
@Aliece7 ARALIK2 Embriyo🙏
@pofolperisi11-15 ARALIK🙏
M Merii1010 11 ARALIK🙏
@Maviboncuk589 ARALIK🙏
@Meryembess11 ARALIK2 Embriyo🙏
@mrsdeniz11116 ARALIK2 Embriyo🙏
@ffffffff6 ARALIK🙏
@sutlac4012 ARALIK🙏
A Aselbadeninannesi 22 ARALIK🙏
@nehirgibi995 ARALIK:anneadayı:
@Lilaa915 ARALIK🙏
@dunyadabiri5 ARALIK🙏
@gunes9169 ARALIK🙏
M mucize12 11 ARALIK🙏
@gzmist3415 ARALIK🙏
Bidebayilistersenferiha Bidebayilistersenferiha 6 ARALIK🙏
Ekbbk Ekbbk 25-26 ARALIK🙏
@Edebiyatcii4 ARALIK2 Embriyo:anneadayı:
@Mukaddes334 ARALIK2 Embriyo🙏
@brcdrsn5 ARALIK🙏
@Efo20237 ARALIK🙏
@MrsDerya7 ARALIK🙏
@kubrakubra0616 ARALIK🙏
@chapter2 Embriyo🙏
Merhaba benim bugün 5. Gün transferim olacak yaş 29 beni de ekleyebilir misiniz 🥰 dualarınızı beklerim 🤲🏻🥹

Kızlar yarın kan vereceğim Allah’ın izniyle ama evde test yapsam mı çok merak ediyorum sizce ne yapsam negatif çıkarsa üzülürüm ama yarında negatif çıkarsa üzülürmüş değişen hiçbir şey olmayacak size sormak istedim ne yapsam

Kızlar yarın kan vereceğim Allah’ın izniyle ama evde test yapsam mı çok merak ediyorum sizce ne yapsam negatif çıkarsa üzülürüm ama yarında negatif çıkarsa üzülürmüş değişen hiçbir şey olmayacak size sormak istedim ne yapsam
Benim 9.günüm 3 gün önce yaptım negatif çıktı ve pişman oldum keşke yapmasaydım test günümü bekleseydim dedim bence bekleyin

Ben yapmadım ama yapsam daha çok üzülürdüm cnm idrar yerine kan ver daha iyi erken bile olsa kesin sonuç çıkar yani kaçıncı günün

Yapmadım hala bugün yapayım diyorum eşim bekle test gününü diyor 🤭 test günüm perşembe.
İlk gebeliğimde beklemiştim test gününe kadar bence beklemek daha mantıklı.Sanki daha hayırlı da 😂
Bugün yapıcaktın hani 🤣kanda çıkar bence ya yap kurtul 🤣 ben öğleden sonra vermeyi düşünüyorum bide benim 7.günüm 🤣

Bugün yapıcaktın hani 🤣kanda çıkar bence ya yap kurtul 🤣 ben öğleden sonra vermeyi düşünüyorum bide benim 7.günüm 🤣
Ya eşim yapma bekle diyor 😂
Nasıl olsa yapsan çıkmasa da doktoru arasak test gününü baz alacak ilaçları kullanmaya devam et diyecek dedi falan kafam karıştı 😏🤷🏻‍♀️
Gece yatamadım inanır mısın heyecandan yapacam diye 😂🤣
Ama eşimin de dediği mantıklı şimdi yapsan da ilaçları bırakacak mısın mesela çıkmazsa ?

Kız ben gece bir uyandım sular seller içindeyim WC’ye kalktım sıkışık halde yatağa yaptım sandım 😂 sonra gittim geldim bu seferde üşümeye başladım. Üst baş değiştir yat derken uykumda kaçtı 🤣 neyseki işe yetiştim 🙈🙈
Canımm senin transfer hangi tarihteydii 2 gündür bende öyleyim aşırı üşüme ama yataktan kalkıyorum su gibi

Ya eşim yapma bekle diyor 😂
Nasıl olsa yapsan çıkmasa da doktoru arasak test gününü baz alacak ilaçları kullanmaya devam et diyecek dedi falan kafam karıştı 😏🤷🏻‍♀️
Gece yatamadım inanır mısın heyecandan yapacam diye 😂🤣
Ama eşimin de dediği mantıklı şimdi yapsan da ilaçları bırakacak mısın mesela çıkmazsa ?
Doktoruma kalsa bıraktırır çünkü test günüm yarın zaten ama çıkmazsa ben Perşembe tekrar verip öle bırakmayı düşünüyorum canım çünkü çoğu kişi 10.gün düşük değerle öğrenmiş bi ihtimal der devam ederim

Doktoruma kalsa bıraktırır çünkü test günüm yarın zaten ama çıkmazsa ben Perşembe tekrar verip öle bırakmayı düşünüyorum canım çünkü çoğu kişi 10.gün düşük değerle öğrenmiş bi ihtimal der devam ederim
Benim de test günüm perşembe aslında belli de olmaz okuldan çıkarken o anki ruh halime trafiğe bağlı,bi bakmışım hastane yolundayım 😂🤭

X