2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

4 Aralık transfer tarihim.iki embriyo transfer edildi. Bugün transferimin 7.gunu.İki gündür kahverengi lekelenme oluyordu ama bugün kırmızıya döndü rengi. Doktoruma söyledim her ihtimale karşı bir proluton depot yaptıralım dedi bir de kan testi isteyebilirsiniz acilde dedi. İğneyi yaptırdık kan testi sonucu da 55.07 çıktı. Çok şükür pozitifi gördük bugün. Darısı herkesin başına kızlar 😍😍🤩🤩🥰
Çok sevindim cnm 🥰🥰🥰bugün bol pozitifli bi gün oldu 🥰🥰 darısı kese ye kucağına almaya inş cnm

Merhaba cnm ben de 4.te transfer oldum
Henüz yapmadım yarın düşünüyorum eşim de test gününü bekle diyor bakalım kim kazanacak 😂🤭
Ay inşallah ikimizde pozitif aliriz çok zor ilk transferimde erken yaptım sonra tahlil gununde beta düştü kimyasalmis meğerse sonuna kadar beklemek bazen iyi oluyor moral bozulmuyor varsa var yoksa yok net oluyor en azindan

Ay inşallah ikimizde pozitif aliriz çok zor ilk transferimde erken yaptım sonra tahlil gununde beta düştü kimyasalmis meğerse sonuna kadar beklemek bazen iyi oluyor moral bozulmuyor varsa var yoksa yok net oluyor en azindan
Aynen çok haklısın
Ben 6.gün yaptım pişman oldum bütün hevesim inancım kırıldı.
İlk gebeliğimde hiç yapmamıştım 12.gün direkt kan vermiştim sanırım o zamanlar bu kadar erken çıkabileceğini bilmiyordum,bihaberdim 🤭😂

Aynen çok haklısın
Ben 6.gün yaptım pişman oldum bütün hevesim inancım kırıldı.
İlk gebeliğimde hiç yapmamıştım 12.gün direkt kan vermiştim sanırım o zamanlar bu kadar erken çıkabileceğini bilmiyordum,bihaberdim 🤭😂
Bende merak ediyorum fakat moral bozuldu mu daha kötü, Yine sen bilirsin
zaten perşembeye ne kaldı ki, seninde tahlil günün persembemi

Kızlar selam bende transferimi oldum transferden sonra hafif kasık ağrılarım oluyor sol tarafta sizde de oldu mu normal mi acaba birde bana Protestan iğne prednol Coraspirin Estrofem ve progestan fitil verdi sadece oksapar enox kimlere veriliyor acaba

X