2023 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Ben çalışmaya başladım ya onun etkisi çok var okuldan gelince kızımla ilgileniyorum onu dışarı çıkarıyorum sonra da yorgun Argın ama gün içinde bir kere de olsa girmeye çalışıyorum
Ben çok zorlanıyorum. Sen de zorlanıyor musun?

Kızlar artık buraya çok az yazıyoruz ya
İş, kızla ilgilen çok yoruyor ya dün migrenim tuttu sabahtan akşama kadar telefonum susmadı ki dün evden çalışıyordum. Akşam 20:30 da gitmişim, kızı eşim uyuttu geldiklerini duymadım bile sabah 5te ilaç aldım hala geçmemişti bugün de işteydim ancak bakabildim buraya. Yakında huniyi takarım

Evinde köpeği olan var mı aranızda? 12 yaşında köpeğim var bebekliğinden beri çocugum gibi baktığım. Bebeğim ona dogru emekleyince, ona dokununca hırlıyor agresif tepki gösteriyor. Isırmayı bilmediği için içim rahat zarar vermez ama çok üzülüyorum hem ona kızmak zorunda kalıyorum hem bebeğim korkup ağlıyor hiç böyle hayal etmemiştim. Dost olurlar sanmıştım. Köpeğim daha yeni hastalık atlattı onu da üzmek istemiyorum ama tepki vermedikçe çok şımardı ve bebeğime kötü davranıyor. Kızımın yanında öfkeli tepkiler vermemeye dikkat ettiğim için bağıramıyorum. Bugun yine yapınca hırlamayı çıkardım salondan korkuttum yaptığının hata oldugunu anlasın diye. Ne yapacağımı şaşırdım artık dost olsunlar istiyorum

Yaaa çok üzüldüm okadar dikkat ettim bestiron kullandım ferritin değeri çok düşük çıktı bütün sonuçları çıkmadı çıkanı doktora attım bakalım ne diyecek
Ben de aylardır ocean kullandım ferritin çok düşük bizim de. Şimdi de dozunu arttırarak ocean kullanıyorum. Temiz içerikli olsun diş karartmasın diye dikkat ediyoruz ama işe yaramıyorlar galiba. Doktorunuz bir şey önerirse bana da söyler misin lütfen

Demir ilacı sidefer kullandıktan sonra 8.ayda kan değerleri normal çıktı bizim düşük değil çok şükür ama doktor ilaca aynı dozda devam dedi. Bitince bestirona geçtim bikaç haftadır bestiron devam bitince yine sidefer düşünüyorum.
Bu arada bizim de gündüz uykuları çok azaldı 45er dakikadan toplam 1.5sa 2uyku yapıyor ve uykusunu alamadığı için çok mızmız

Ben ocean kullanıyorum ama iki çocuk malum çok dikkat edemiyordum. Aile hekimliğinde düşük çıktı bu ay. Doktor 9’dan 18 damlaya çıkar dedi. Çok dikkat ediyorum, bakalım 3’ü gibi 9 ay kontrolüne gitcez, ne olacak.

Beni şimdi doktorumuz aradı söylediği hemogramı iyi kanda dolaşan demiri ve demir bağlamaları iyi durumda korkulacak birşey yok ilacımıza devam edelim sidefer damla önerdi alacağım ben zaten dişleri fırçalıyorum henüz tamda dişlerimiz uzamadı yeni çıkıyor. Yanlız demir depolarımız düşük Buda biz küçük doğdumuz için vücut hızlı büyüme gerçekleştiği ve kemikler hızlı büyüdüğünden kan hücreleri kan yapmaya yetiştiremiyormuş bundan sonra düzelir dedi

Benim fındığım da öyle, neredeyse bir haftadır biraz daha az emiyor derken (ki korktum bayağı, buraya da yazdım hatta) bugün tekrar mememe yapıştı. Herkes dişten dolayı diyor.
Kesinlikle 2 gecedir uyku yok ağlayarak kalkıyor sürekli ağlama modunda emiyor ama bırakınca kalkıyor gecelerim kabusa döndü azı dişleri çıkıyor sanırım baya vahim durumdayız

Kesinlikle 2 gecedir uyku yok ağlayarak kalkıyor sürekli ağlama modunda emiyor ama bırakınca kalkıyor gecelerim kabusa döndü azı dişleri çıkıyor sanırım baya vahim durumdayız
Valla bende aynı durumdayım sıfır uyku ile işe gidiyorum bi haftadır yarım gün çalışmamda bitti süt iznim 1,5 saate düştü

Valla bende aynı durumdayım sıfır uyku ile işe gidiyorum bi haftadır yarım gün çalışmamda bitti süt iznim 1,5 saate düştü
Tetagil veriyorum diş jeli banamısın demiyor ağlamaktan helak uykusuzluktan perişan olduk biri bitiyor diğeri başlıyor hiç rahat yüzü göremeyecek miyiz

Tetagil veriyorum diş jeli banamısın demiyor ağlamaktan helak uykusuzluktan perişan olduk biri bitiyor diğeri başlıyor hiç rahat yüzü göremeyecek miyiz
Bende veriyorum çok çok zora kalınca calpolde veriyorum maalesef doktorum bugun zeytinyağına karanfil koy bi hafta on gün serin ve karanlık yerde beklet sonra süz karanfilleri yağı dişlerine sür dedi onu deneyeceğim hayat enerjim kalmadı

Ben çok zorlanıyorum. Sen de zorlanıyor musun?
Ben 3 gun gidiyorum o 3 gunde ders hazirligi yap bitmeyen evraklari yap ogrencilerimle konus bir ogrencim siir atti inceleyemedim henuz biri siir okumak istiyor dinleyemedim onu da. Okuldaki diger isleri sayamiyorum bile. eve gelince eşim benim mesai bitti cok yoruldum hoop yatana kadar bebisim yemek bende. Valla halilar geldi acip da hala seremedim kendimize iyi bakalim vitamin minarel manevi destek ne bulursak eksik etmeyelim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…