2023 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Bu arada uyku sayısı 2 ye düşünce uzamıştı uykuları hatta dedim Demekki böyle olacak ama bu ara yine yarım saatlik uykular yapıyor sadece yani onu uyutunca odadan çıkıp koltuğa oturuncaya kadar uyanıyor gerçekten bilmiyorum bu sebepleri neler

Yok canım görüyorsun yani benimki 6 saat kadar uyanık kalıyor ben normalde cidden uykuya çok önem veriyorum onun için ama o nasıl isterse öyle oluyor. O yüzden 4 saat uyanık kalması normal bence

Tam bunu soracaktım, bebeklerinizin uyanıklık süreleri ne kadar?
Ben uyuduğu saate göre üç uyku arada iki uyku yaptırıyorum çok şükür gündüz uykusunu üç saatte bir uyuyor
Tam üç saat sonra yatağa alınca güzel uyuyor erken veya geç olursa artık o uykuda zorlanıyor akşamlarıda 4 saat uyanık kalırsa daha kolay uykuya geçiyor

Bebeğin kaç aylık iki uykuya düşecek zaten bu aylarda süreci biran önce atlatması güzel bir yandan buarada benim kardeşim 8. Aydan sonra gündüz uykusunu bıraktı ne yaptıysak uyuyamadık annem diyorki hepiniz böyleydiniz gündüz uykusu uyumazdınız ben halen de sevmem uyumayı
Kuzenimin iki kızı var 9-10 yaşlarında ikiside halen öğlen uykusuna yatar mutlaka

Ben oğlumu sütten kestim iki gündür vermiyorum
çok çabuk mastit oluyorum bünyem çok müsait ve yine ağrılar başladı
Nasıl yapacağız şimdi bilen biri varmı
Sağmammı gerekir sağsam ne kadar süre sağacağım
Bazı anneler hiç sıkıntı çekmemiş ama 6 ay sonra sıkıntı çekenler olmuş
Of sütü getirmesi bir dert götürmesi bir dert

Doktor mu dedi sütten kesmeni Açelya? Gebelik nasıl gidiyor?

Doktor mu dedi sütten kesmeni Açelya? Gebelik nasıl gidiyor?
Annem iş yerinden bir doktorla konuştu bulantılarım yemek yiyememem vs olduğu için kesinlikle kessin demiş
Zaten ayağa kalkamıyorum başım dönüyo su içmek desen yok yemeğide iki lokma çiğniyorum ağzımda çoğalıyor
Burdaki doktor kesme demişti halbuki
Baktım geceleride hiç durmuyor memesiz
en iyisi keseyim dedim
Hamileliğim ilki gibi felaket geçiyor

İnşallah rahatlarsın bir müddet sonra. Gece memeyi kesince tepkisi noldu, nasıl uykuya geri döndü?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…